VitaHyal Combi

Vlasy a nehty
Neohodnoceno
332 Kč
Skladem (> 5 ks)

vegan 

Potřebujete pomoc se zlepšením stavu vlasů, nehtů, pletí a nebrat hromadu přípravků? Máme pro vás VitaHyal Combi - náš Superprášek, doplněk stravy pro krásnou pleť, pevné vlasy a nehty, zdravé klouby a to všechno v jedné tobolce!  VitaHyal Combi obsahuje všechny základní  látky (kyselinu hyaluronovou, vitamín C, biotin, zinek) pro péči o vaši krásu a udržení dobrého stavu kloubů. 

  • Pleť bez vrásek
  • Krásné vlasy
  • Pevné nehty

Detailní informace

Detailní popis produktu

VitaHyal Combi je přípravek, který obsahuje základní látky, potřebné  pro zlepšení stavu pokožky, vlasů, nehtů a kloubů: kyselinu hyaluronovou, vitamín C, biotin, zinek a je vhodný  pro vegany, protože neobsahuje žádné živočišné složky, kapsle je rostlinného původu.

VitaHyal Combi je ideální doplněk stravy pro moderní ženu v každém věku: jedná tobolka denně poskytne komplexní péči o váš vzhled a dodá potřebné živiny. 

VitaHyal Combi je vhodný pro doplnění přirozeného úbytku kyseliny hyaluronové a vitamínů v těle, pro zvýšení hydratace pokožky, snížení tvorby vrásek, zlepšení hojení, pro ochranu kloubů proti opotřebení a pro normalizaci  stavu vlasů a nehtů.  

  • Kyselina hyaluronová se vyskytuje přirozeně v lidském těle v měkkých pojivových tkáních a téměř polovina z ní je obsažena v pokožce.
  • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek a kůže.
  • Biotin přispívá k udržení normálního stavu vlasů a pokožky.
  • Zinek přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky.

Jedná tobolka  přípravku VitaHyal Combi zajistí potřebnou péči pro pleť, klouby, chrupavky, vlasy a nehty.

Neobsahuje želatinu, přídatné látky, barviva a je vhodný pro vegany.

Složení: Kyselina hyaluronová 25 mg, vitamin C 60 mg, biotin 50 μg, zinek 5 mg, inulin 80 mg, hydroxypropylmethylcelulóza (kapsle).

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Skladování: Skladovat v suchu při teplotách od 5 °C do 25 °C. Ukládat mimo dosah dětí. Nevystavovat přímému slunci!

Dávkování: 1-2 kapsle denně 

Obsah: 60 tob.

 

Co je pod obalem?

kys.hyalKyselina hyaluronová

Udržuje kůži a pojivové tkáně v našem těle v dobré kondici. Díky svým vynikajícím hydratačním vlastnostem je coby dobrý „zahradník“ pravidelně „zavlažuje“. Pečuje o kolagenová vlákna, které pak zůstávají pevné a pružné. Dostatek kyseliny hyaluronové je viditelný na první pohled – pokožka je hladká a bez vrásek.

vitamin CVitamin C

Je nepostradatelný pro udržení zdravé a krásné pletí, protože je velmi účinný antioxidant, chrání buňky pokožky proti vlivům volných radikálů, které ji poškozují a tím vyvolávají stárnutí pletí. Vitamin C podporuje tvorbu kolagenu, urychluje hojení ran, prospívá dobrému stavu kůže, má výrazné anti-aging působení.

zinek -maláZinek

Zinek je významný antioxidant, který má schopnost bránit buňky proti negativním vlivům volných radikálů a chránit DNA proti poškození. Přispívá lepšímu stavu pokožky, vlasů, nehtů a kostí, podporuje tvorbu kolagenu a hojení ran. Pozitivně ovlivňuje vývoj imunitního systému a aktivuje enzymy.

bioti_maláBiotin

Patří do skupiny vitaminů B, při nedostatku biotinu vznikají vleklé záněty pokožky, vyrážky a uhrovitá pleť, vlasy vypadávají a nehty se lámou. Nedostatek může způsobit některá antibiotika, konzumace alkoholu, kouření. Biotin dokáže posílit imunitní systém, napomáhá udržet přirozený stav pletí, vlasů a nehtů.

Často kladené dotazy k produktu

Je možné užívat přípravky Kyselina hyaluronová Vitage a VitaHyal Combi současně?

Užívání obou přípravků najednou je možné, ale zbytečné. Výběr vhodného doplňku stravy by se měl řídit cílem terapii: pokud potřebujete zmírnit příznaky stárnutí pletí nebo jim předejít - doporučujeme zvolit Kyselinu hyaluronovu Vitage a užívat ji po dobu 3-4 měsíce. Pokud potřebujete zlepšit stav pokožky, vlasů a nehtů - doporučujeme vybrat přípravek VitaHyal Combi, délka terapii 4 měsíce.

Jaké látky a v jakém množství obsahuje přípravek VitaHyal Combi?

Doplněk stravy VitaHyal Combi zajistí komplexní péči o plet´, vlasy a nehty v jedné tobolce, obsahuje 25 mg kyseliny hyaluronové, 60 mg vitaminu C, 5 mg zinku a 50 µg biotinu pro potlačení vzniku prvních příznaků stárnutí pletí ( ztráta pevností a hydrataci, vrásky) a pro udržení dobrého stavu vlasů a nehtů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: