VitaHyal Combi

Novinka
279 Kč
Skladem

vegan 

Novinka! VitaHyal Combi vhodný pro vegany. 

VitaHyal Combi je přípravek, který obsahuje základní látky- kyselinu hyaluronovu, vitamín C, biotin, zinek, potřebné  pro zlepšení stavu pokožky, vlasů, nehtů a kloubů a je vhodný  pro vegany, protože neobsahuje žádné živočišné složky, kapsle je rostlinného původu.

Představujeme vám přípravek VitaHyal Combi v novém designu a s novým vylepšeným složením: želatinovou kapsli jsme vyměnili za rostlinnou, nově přípravek neobsahuje žádné barviva a éčka. 

VitaHyal Combi je ideální doplněk stravy pro moderní ženu v každém věku: jedná tobolka denně poskytne komplexní péči o váš vzhled a dodá potřebné živiny. 

VitaHyal Combi je vhodný pro doplnění přirozeného úbytku kyseliny hyaluronové a vitamínů v těle, pro zvýšení hydratace pokožky, snížení tvorby vrásek, zlepšení hojení, pro ochranu kloubů proti opotřebení a pro normalizaci  stavu vlasů a nehtů. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Kyselina hyaluronová se vyskytuje přirozeně v lidském těle v měkkých pojivových tkáních a téměř polovina z ní je obsažena v pokožce.
  • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek a kůže.
  • Biotin přispívá k udržení normálního stavu vlasů a pokožky.
  • Zinek přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky.

 Jedná tobolka  přípravku VitaHyal Combi zajistí potřebnou péči pro pleť, klouby, chrupavky, vlasy a nehty.

Složení: Kyselina hyaluronová 25 mg, vitamin C 60 mg, biotin 50 µg, zinek 5 mg, inulin 80 mg, hydroxypropylmethylcelulóza (kapsle).

Dávkování: 1-2 kapsle  denně 

Obsahuje 60 kapslí