VEGAN Kyselina hyaluronová Vitage

Akce
299 Kč –17 %
Kyselina hyaluronová Vitage Vegan
299 Kč –17 % 249 Kč
Skladem

vegan

Kyselina hyaluronová se vyskytuje přirozeně v lidském těle v měkkých pojivových tkáních a téměř polovina z ní je obsažena v pokožce. Nedostatek kyseliny hyaluronové v organismu se může projevovat vznikem vrásek, ochabnutí pokožky, ztrátou pružností pletí a bolestmi kloubů.

Kyselina hyaluronová se nachází se v prostoru mezi buňkami (mezibuněčná hmota), váže na sebe vodu a je zdrojem hydratace. S věkem se snižuje produkce kyseliny hyaluronové v těle kvůli mnoha faktorům: snížení hormonální aktivity, nedostatku vitamínů a minerálů (magnézia, železa, zinku, vitamínu C). Kolem 40 roku života množství hyaluronové kyseliny se v těle  sníží přibližně na 50% ve srovnání s momentem narození, což  vede k dehydrataci pletí, vzniku vrásek a snížení pohyblivostí kloubů.

Vegani a vegetariáni jsou více ohrožené nedostatkem kyseliny hyaluronové z důvodů, že jejích jídelníček neobsahuje živočišné výrobky a proto pro je důležité včas zahájit užívání kyseliny hyaluronové ve formě doplňkůstravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek Vegan Kyselina hyaluronová se používá pro doplnění hladiny kyseliny hyaluronové v organismu. 

Přírodními zdroji kyseliny hyaluronové jsou převážně živočišné produkty, potraviny jako jsou sójové boby, červené víno nebo kořenová zelenina mají schopnost zvýšit produkci kyseliny hyaluronové, ale přirozený způsob doplňování kyseliny hyaluronové v těle je dlouhotrvající a málo efektivní.

V případě, že už máte viditelné příznaky nedostatku kyseliny hyaluronové, což jsou suchá pokožka, vrásky, vrzání kloubů, je potřeba sáhnout po doplňku stravy s kyselinou hyaluronovou pro její doplnění.

Přípravek VEGAN Kyselina hyaluronová doplní kyselinu hyaluronovou v pokožce, což zlepší její hydrataci  a zabrání vzniku vrásek, a také zvýší koncentraci kyseliny hyaluronové v kloubech, což je ochrání proti opotřebení a poškození.

VEGAN Kyselina hyaluronová je vhodná pro vegetariány a vegany, neobsahuje látky živočišného původu a barviva.

Složení: kyselina hyaluronová (hyaluronát) 40 mg, inulin 10 mg, hydroxypropylmethylcelulóza (kapsle)

Dávkování: 1x denně 1 kapsli

Obsahuje 60 kapslí, balení na 2 měsíce

vegan