Revitalizační kůra pro pleť, vlasy a nehty

Akce Vlasy a nehty
Neohodnoceno
1 308 Kč –30 %
4xvitahyal
1 308 Kč –30 % 915 Kč
Skladem (2 ks)

vegan

Výhodný balíček obsahuje 4 přípravky VitaHyal Combi pro intenzivní ( 2 tobolky denně) revitalizaci pokožky, vlasů a nehtů. VitaHyal Combi  obsahuje základní látky- kyselinu hyaluronovou, vitamín C, biotin, zinek, potřebné  pro zlepšení stavu pokožky, vlasů, nehtů a kloubů.

  • Hydratace pletí
  • Krásné vlasy
  • Pevné nehty

Detailní informace

Detailní popis produktu

VitaHyal Combi je ideální doplněk stravy pro moderní ženu v každém věku: jedná tobolka denně poskytne komplexní péči o váš vzhled (pleť, vlasy, nehty) a dodá potřebné živiny. 

Balíček " Revitalizační kůra pro pleť, vlasy a nehty" obnoví vitalitu pletí, vlasů, nehtů a omladí váš vzhled.

Co je pod obalem?

kys.hyalKyselina hyaluronová

Udržuje kůži a pojivové tkáně v našem těle v dobré kondici. Díky svým vynikajícím hydratačním vlastnostem je coby dobrý „zahradník“ pravidelně „zavlažuje“. Pečuje o kolagenová vlákna, které pak zůstávají pevné a pružné. Dostatek kyseliny hyaluronové je viditelný na první pohled – pokožka je hladká a bez vrásek.

vitamin CVitamin C

Je nepostradatelný pro udržení zdravé a krásné pletí, protože je velmi účinný antioxidant, chrání buňky pokožky proti vlivům volných radikálů, které ji poškozují a tím vyvolávají stárnutí pletí. Vitamin C podporuje tvorbu kolagenu, urychluje hojení ran, prospívá dobrému stavu kůže, má výrazné anti-aging působení.

zinek -maláZinek

Zinek je významný antioxidant, který má schopnost bránit buňky proti negativním vlivům volných radikálů a chránit DNA proti poškození. Přispívá lepšímu stavu pokožky, vlasů, nehtů a kostí, podporuje tvorbu kolagenu a hojení ran. Pozitivně ovlivňuje vývoj imunitního systému a aktivuje enzymy.

bioti_maláBiotin

Patří do skupiny vitaminů B, při nedostatku biotinu vznikají vleklé záněty pokožky, vyrážky a uhrovitá pleť, vlasy vypadávají a nehty se lámou. Nedostatek může způsobit některá antibiotika, konzumace alkoholu, kouření. Biotin dokáže posílit imunitní systém, napomáhá udržet přirozený stav pletí, vlasů a nehtů.

Často kladené dotazy k produktu

Je možné užívat přípravky Kyselina hyaluronová Vitage a VitaHyal Combi současně?

Užívání obou přípravků najednou je možné, ale zbytečné. Výběr vhodného doplňku stravy by se měl řídit cílem terapii: pokud potřebujete zmírnit příznaky stárnutí pletí nebo jim předejít - doporučujeme zvolit Kyselinu hyaluronovu Vitage a užívat ji po dobu 3-4 měsíce. Pokud potřebujete zlepšit stav pokožky, vlasů a nehtů - doporučujeme vybrat přípravek VitaHyal Combi, délka terapii 4 měsíce.

Jaké látky a v jakém množství obsahuje přípravek VitaHyal Combi?

Doplněk stravy VitaHyal Combi zajistí komplexní péči o plet´, vlasy a nehty v jedné tobolce, obsahuje 25 mg kyseliny hyaluronové, 60 mg vitaminu C, 5 mg zinku a 50 µg biotinu pro potlačení vzniku prvních příznaků stárnutí pletí ( ztráta pevností a hydrataci, vrásky) a pro udržení dobrého stavu vlasů a nehtů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: