Resveratrol

Detoxikace
Neohodnoceno
332 Kč
Skladem (> 5 ks)

vegan 

Hledáte účinný přírodní antioxidant , který umí zpomalit stárnutí kůže a organismu? Doporučujeme vyzkoušet Resveratrol Vitage - doplněk stravy, obsahující největší množství čistého resveratrolu na trhu, vitamín C a zinek pro zvýšení antioxidačních vlastností.

  • Anti-aging efekt
  • Zvýšení vitality
  • Antioxidační vlastností

Detailní informace

Detailní popis produktu

Resveratrol je přírodní flavonoid, který se nachází v slupkách a jadérkách modré révy vinné, arašídech, slupkách a jadérkách černého rybízu, v borůvkách, v moruších (odrůdy s tmavšími plody), a v červeném vínu.  Resveratrol patří k silným antioxidantům -  látkám, které chrání buňky pro vlivům volných radikálů, které jsou zodpovědné za nevratné poškození membránových buněčných struktur a také za celkové stárnutí organismu.

V současné době stále mnoho vědeckých studií dokládá, že resveratrol je účinnou látkou v prevenci kardiovaskulárních chorob, rakoviny, neurodegenerativních procesů i virových infekcí. Také jej často užívají aktivní sportovci jako prevenci oxidativního poškození buněčných struktur v důsledku zvýšeného metabolismu indukovaného zvýšenou fyzickou aktivitou.

Bylo prokázáno, že resveratrol chrání kůži před poškozením způsobeným UV zářením, volnými radikály a stresem, zlepšuje funkce fibroblastů a podporuje tvorbu kolagenu.

Resveratrol má silný anti-aging efekt: působí preventivně proti stárnutí pletí, vyvolané volnými radikály, „ opravuje“ již poškozenou pokožku díky aktivaci fibroblastů, má protizánětlivý účinek.

Vědci se domnívají, že resveratrol ovlivňuje činnost genů produkujících sirtuin (skupina sedmi genů, spojených s procesem stárnutí, přezdívané "geny dlouhověkosti“.) Klíčem pro prodloužení života je zvýšení aktivity těchto genů, které mají za úkol regulovat četné biologické procesy a opravovat poškozenou DNA. Sirtuiny jsou považovány za molekuly s blahodárným účinkem na zdraví a se zázračným efektem na prodloužení života. Zdá se, že činí dědičnou informaci odolnější k poškození a chrání buňky proti negativním vlivům volných radikálů.

Neobsahuje želatinu, přídatné látky, barviva a je vhodný pro vegany.

Složení: resveratrol 50 mg, vitamin C 30 mg, zinek 5 mg, hydroxypropylmethylcelulóza (kapsle).

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Skladování: Skladovat v suchu při teplotách od 5 °C do 25 °C. Ukládat mimo dosah dětí. Nevystavovat přímému slunci!

Dávkování: 1 tobolku denně po jídle.

Obsah: 60 tob.

 

Co je pod obalem?

resverattrolResveratrol

Resveratrol se nachází ve slupkách hroznového vína a patří do skupiny flavonoidů, Jako silný antioxidant dokáže zneškodnit volné radikály, které nezvratně poškozují pokožku, a má výrazné působení proti stárnutí celého organizmu. Resveratrol chrání pleť proti vlivům UV záření, stresu a nadměrné zátěži, podporuje tvorbu kolagenu.

vitamin C_1Vitamin C

Je nepostradatelný pro udržení zdravé a krásné pletí, protože je velmi účinný antioxidant, chrání buňky pokožky proti vlivům volných radikálů, které ji poškozují a tím vyvolávají stárnutí pletí. Vitamin C podporuje tvorbu kolagenu, urychluje hojení ran, prospívá dobrému stavu kůže, má výrazné anti-aging působení.

zinek -maláZinek

Zinek je významný antioxidant, který má schopnost bránit buňky proti negativním vlivům volných radikálů a chránit DNA proti poškození. Přispívá lepšímu stavu pokožky, vlasů, nehtů a kostí, podporuje tvorbu kolagenu a hojení ran. Pozitivně ovlivňuje vývoj imunitního systému a aktivuje enzymy.

Často kladené dotazy k produktu

Co je resveratrol?

Resveratrol je přírodní polyfenol (fytoestrogen), který se nachází ve slupkách a jadérkách modré révy vinné, v borůvkách, v červeném rybízu, v arašídech, v moruších (odrůdy s tmavšími plody) a v červeném víně. Dle výzkumů resveratrol patří mezi silné antioxidanty, který chrání buňky a DNA proti poškození volnými radikály, pocházející buď z vnitřních metabolických procesů v organismu, nebo z negativního působení vnějšího prostředí (UV záření, kouření, alkohol, znečištěné ovzduší, stres).

Na jaké potíže doporučujete užívání Resveratrolu?

Resveratrol je vhodným doplňkem stravy pro ženy 30+ kvůli prevenci vzniku prvních příznaků stárnutí pletí a pro ochranu buněk proti vlivům volných radikálů, pro ženy 40+ kvůli jeho výraznému anti-aging efektu na pokožku, pro osoby s nadměrnou fyzickou zátěží ( vrcholové sportovci).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: