Recenze

 Pavla Skolil

zakladatelka shopmorebeauty.com

Zabývám se přirozenými metodami omlazování tváře, jsem lektorka obličejové jógy a provozuji e-shop zaměřený na ženy Shop More Beauty. Produkt Hyalive patří mezi moje nejprodávanější produkty. Doporučuji ho svým klientkám pro mladistvější vzhled. Je třeba pečovat o pokožku nejen zvenku, ale i zevnitř. Hyalive obsahuje kyselinu hyaluronovou, která podporuje hydrataci pokožky. Dalšími důležitými složkami je koenzym Q10 a vitamín C. Všechny tyto složky jsou důležité pro pleť bez vrásek.

Ivka Blažejová

zakladatelka ivkatvarovajoga.sk

Ako lektorka tvárovej jogy tento úžasný doplnok stravy – Hyalive – veľmi rada používam. Stal sa mojou neoddeliteľnou súčasťou. Viem, že po 35. roku veku naše telo už neprodukuje toľko kolagénu a elastínu. Sama na sebe som videla, že moja pokožka bola už suchá, tenká, vrásky sa začínali ľahko vytvárať. Aj kĺby som mala také vysušené, pukalo mi v nich pri pohybe. Starostlivosť o telo vnímam komplexne, a preto aj na kurzoch tvárovej jogy učím ženy, že by sme mali cvičiť so svalmi na tvári, dopriať im aj masáž na uvoľnenie, používať účinnú kozmetiku aj s obsahom kolagénu a kyseliny hyalúronovej, ale zároveň je dôležité tieto látky dopĺňať aj vnútorne. Získame tým synergický efekt. Vybrala som si práve Hyalive, pretože viem, že obsahuje všetky potrebné doplňujúce látky, aby dosiahla maximálnu vstrebateľnosť HA. Cena je veľmi priaznivá. Po pravidelnom užívaní mám pokožku takú pevnejšiu a hydratovanejšiu – podobnejšiu k detskej. Hyalive mi dokonca kradne aj manžel – má problémy s kolenami a chodí pravidelne na injekcie kyseliny hyalúronovej lokálne do kolien. Sám lekár mu potvrdil, že keď bude kyselinu hyalúronovú užívať aj vnútorne, efekt injekcií sa znásobí. A je pravda, že čím ďalej, tým jeho kolená zvládajú väčšiu záťaž bez problémov.

Alena, 65 let

K balíčku Dokonalá pleť jsem se dostala na doporučení mé dcery. Zpočátku jsem byla hodně nedůvěřivá, ale už po cca dvou měsících užívání jsem začala pozorovat první výsledky a nyní již na celou kůru nedám dopustit. Zlepšila se mi kvalita pletí, připadám si o pár let mladší (což už je v mém věku znát) a celkově se cítím lépe. Drobné ztuhlosti kloubů, které jsem čas od času pociťovala jsou také pryč. I mé blízké okolí si všimlo změny, takže v kůrách chci i nadále pokračovat. 

Renáta

Používám výrobky Kyselinu hyalurunovou a Colagen a zhruba po dvou měsících užívání poznávám viditelné zlepšení stavu pleti. Nutno podotknout, že používám i sera kyseliny a colagenu.

Marcela, 51 let

Kyselinu hyaluronvou od Vitage jsem začala užívat na doporučení před 3 lety kvůli tomu, že mám suchou pokožku a pár vrásek. První viditelné výsledky se zastavily po 2 měsících - pevnější, hydratovanější pleť s příjemným bonusem - čistší pleť. Vrásky se zmenšily a pokožka byla pružnější. Tento produkt můžu všem jenom doporučit.

Klára, 21 let

Před 2 měsíci jsem zakoupila přípravek Kyselina hyaluronová na e-shopu Vitage, protože jsem četla o blahodárném působení kyseliny hyaluronové na hojení jizev po akné. Po 1 měsíci užívání se hloubka jizev opravdu výrazně zmenšila a pleť je pevnější. Tak rychlé a výrazné zlepšení mě samotnou překvapilo. Rozhodně budu v užívání pokračovat. Vřele doporučuj.

Eva, 56 let

Kyselinu hyaluronovou od firmy Vitage používám pravidelně již 5 let . Vždy 2x do roka s přestávkou. Za tu dobu pozoruji zpevnění pokožky a lepší pohyblivost  kloubů. Ráda jezdím na kole a provozuji nordic walking a tento přípravek mi pomáhá. 

Irena, 46 let

Kyselinu hyaluronovou Vitage jsem si koupila poprvé před půl rokem kvůli tomu, že jsem přečetl o tom, že žena 40 + má jí málo a také kvůli tomu, že mám suchou pleť. Po 2 měsících jsem pozorovala to, že pocit suchostí byl menší a měla jsem také pocit, že mě miň vržou kolena. Doporučuji to zkusit na podobné problémy.

 Alexandra, 54 let

Sama jsem překvapena, jak dlouho  již od Vás nakupuji přípravek Kyselina hyaluronová 60 tbl Jsem s ním opravdu velmi spokojená. Již po využívání prvního balení jsem zaznamenala výrazné zlepšení stavu pleti nejen obličeje, ale i pokožky na těle, zlepšení celkové vitality organismu a snížení únavy. I mí přátele spontánně tvrdí, že vypadám stále svěže, což v mém věku 54 let není k zahození. Vašim potencionálním zákazníkům jej mohu vřele doporučit a po 6 letech pravidelného užívání potvrdit, že se opravdu jedná o poctivý produkt.

Dana, 53 let

Výhru ( balení Kyseliny hyaluronové Vitage) jsem darovala mamce k Vánocům. Mamka pozoruje, že má vypnutější a zářivější pleť, lepší pokožku na těle a celkové si připadá hydratovaná a spokojená Děkujeme obě. 

Zuzana, 55 let

Doplněk stravy Hyalive  jsem si koupila před půl rokem a od té doby ho pravidelně užívám každé ráno. Složení přípravku má evidentně blahodárný vliv na mou pokožku – ta je viditelně hladší, svěžejší a pružnější než dříve. Nedávno se mi dokonce ptala kolegyně, jak to dělám, že mám na svůj věk tak vypnutou pokožku a nechtěla věřit, že jsem nebyla na botoxu. Myslím si, že je to  hlavně kvůli kyselině hyaluronové a koenzymu Q10, které Hyalive obsahuje.

Soňa

Testovala jsem nový přírodní produkt na odvodnění organismu DrainAge. Na první pohled mě zaujalo baleni, které obsahuje 60 kapslí, tedy vydrží až 2 měsíce. Kapsle se dobře polykají. Už v průběhu užívání se mi zlepšila pleť a vlasy. Opravdu mě odvodnily a já se cítím lehčí a jsem bez otoků. Mohu jen doporučit.