Recenze

Kyselinu hyaluronvou od Vitage jsem začala užívat na doporučení před 3 lety. První viditelné výsledky se zastavily po 2 měsících - pevnější, hydratovanější pleť s příjemným bonusem čistší pleť. Tento produkt můžu všem jenom doporučit.

Marcela, 51 let

Před 2 měsíci jsem zakoupila přípravek Kyselina hyaluronová na e-shopu Vitage, protože jsem četla o blahodárném působení kyseliny hyaluronové na hojení jizev po akné. Po 1 měsíci užívání se hloubka jizev opravdu výrazně zmenšila a pleť je pevnější. Tak rychlé a výrazné zlepšení mě samotnou překvapilo. Rozhodně budu v užívání pokračovat. Vřele doporučuji.

Klára, 21 let

Kyselinu hyaluronovou od firmy Vitage používám pravidelně již 5 let . Vždy 2x do roka s přestávkou. Za tu dobu pozoruji lepší pohyblivost a menší bolest kloubů. Ráda jezdím na kole a provozuji nordic warning a tento přípravek mi pomáhá. 

Eva, 56 let

Kyselinu hyaluronovou Vitage jsem si koupila poprvé před půl rokem kvůli tomu, že jsem přečetl o tom, že žena 40 + má jí málo a také kvůli tomu, že mám suchou pleť. Po 2 měsících jsem pozorovala to, že pocit suchostí byl menší a měla jsem také pocit, že mě miň vržou kolena. Doporučuji to zkusit na podobné problémy.

Irena, 46