Recenze

Marcela, 51 let

Kyselinu hyaluronvou od Vitage jsem začala užívat na doporučení před 3 lety kvůli tomu, že mám suchou pokožku a pár vrásek. První viditelné výsledky se zastavily po 2 měsících - pevnější, hydratovanější pleť s příjemným bonusem - čistší pleť. Vrásky se zmenšily a pokožka byla pružnější. Tento produkt můžu všem jenom doporučit.

Klára, 21 let

Před 2 měsíci jsem zakoupila přípravek Kyselina hyaluronová na e-shopu Vitage, protože jsem četla o blahodárném působení kyseliny hyaluronové na hojení jizev po akné. Po 1 měsíci užívání se hloubka jizev opravdu výrazně zmenšila a pleť je pevnější. Tak rychlé a výrazné zlepšení mě samotnou překvapilo. Rozhodně budu v užívání pokračovat. Vřele doporučuj

Eva, 56 let

Kyselinu hyaluronovou od firmy Vitage používám pravidelně již 5 let . Vždy 2x do roka s přestávkou. Za tu dobu pozoruji zpevnění pokožky a lepší pohyblivost  kloubů. Ráda jezdím na kole a provozuji nordic walking a tento přípravek mi pomáhá. 

Irena, 46 let

Kyselinu hyaluronovou Vitage jsem si koupila poprvé před půl rokem kvůli tomu, že jsem přečetl o tom, že žena 40 + má jí málo a také kvůli tomu, že mám suchou pleť. Po 2 měsících jsem pozorovala to, že pocit suchostí byl menší a měla jsem také pocit, že mě miň vržou kolena. Doporučuji to zkusit na podobné problémy.

 Alexandra, 54 let

Sama jsem překvapena, jak dlouho  již od Vás nakupuji přípravek Kyselina hyaluronová 60 tbl Jsem s ním opravdu velmi spokojená. Již po využívání prvního balení jsem zaznamenala výrazné zlepšení stavu pleti nejen obličeje, ale i pokožky na těle, zlepšení celkové vitality organismu a snížení únavy. I mí přátele spontánně tvrdí, že vypadám stále svěže, což v mém věku 54 let není k zahození. Vašim potencionálním zákazníkům jej mohu vřele doporučit a po 6 letech pravidelného užívání potvrdit, že se opravdu jedná o poctivý produkt.

Dana

Výhru ( balení Kyseliny hyaluronové Vitage) jsem darovala mamce k Vánocům. Mamka pozoruje, že má vypnutější a zářivější pleť, lepší pokožku na těle a celkové si připadá hydratovaná a spokojená Děkujeme obě.