Omlazující péče

Akce Tip Proti vráskám
Neohodnoceno
1 407 Kč –25 %
hyalive3x
1 407 Kč –25 % 1 055 Kč
Skladem (> 5 ks)

Výhodný balíček "Omlazující péče" obsahuje 3 balení přípravku  Hyalive s unikátním složením pro intenzivní péči o pleť (2 tobolky denně) s výrazným omlazujícím efektem: hydratuje a zpevňuje  pokožku, brání vzniku nových vrásek a vyhlazuje již existující, zvyšuje vitalitu a odolnost proti stresu. Balíček je vhodný pro ženy 35+, které chtějí své pletí dopřát účinnou anti-aging péči, která omladí pokožku zevnitř.

  • Pleť bez vrásek
  • Omlazení pokožky
  • Zvýšení vitality

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení přípravku Hyalive je výsledkem výzkumu příčin stárnutí pletí a organizmu obecně. S postupujícím věkem klesá produkce kyseliny hyaluronové, koenzymu Q10 a zvyšuje se spotřeba vitamínu C, proto pro dobré fungování našeho těla potřebujeme doplnit tyto látky ve formě doplňků stravy - nemáme možnost zařídit kontinuální přísun potřebných  látek z potravin každý den. 

Hyalive omlazuje pleť, zjemňuje vrásky, zvyšuje  hydrataci pokožky a napomáhá její regeneraci, chrání kůži od negativního působení UV záření,podporuje tvorbu kolagenu,zlepšuje pohyblivost kloubů, zlepšuje využití energii a posiluje vitalitu.

Výhodný balíček " Omlazující péče" dodá  organismu potřební látky (kyselinu hyaluronovou, vitamin C, koenzym Q10) pro zlepšení stavu pokožky a zvýšení vitality organismu v celku.

 

Co je pod obalem?

kys.hyalKyselina hyaluronová

Udržuje kůži a pojivové tkáně v našem těle v dobré kondici. Díky svým vynikajícím hydratačním vlastnostem je coby dobrý „zahradník“ pravidelně „zavlažuje“. Pečuje o kolagenová vlákna, které pak zůstávají pevné a pružné. Dostatek kyseliny hyaluronové je viditelný na první pohled – pokožka je hladká a bez vrásek.

koenzymKoenzim Q10

Naše buňky ho velmi potřebují, jednak jim dodává energii, jednak je chrání před toxickým působením volných radikálů. Oslabené a poškozené buňky působí závažné zdravotní problémy a rychleji stárnou. A my s nimi. Viditelně se to projeví na pletí, neviditelně, o to ale zákeřněji, špatně fungujícím srdcem a kardiovaskulárním onemocněním.

vitamin CVitamin C

Je nepostradatelný pro udržení zdravé a krásné pletí, protože je velmi účinný antioxidant, chrání buňky pokožky proti vlivům volných radikálů, které ji poškozují a tím vyvolávají stárnutí pletí. Vitamin C podporuje tvorbu kolagenu, urychluje hojení ran, prospívá dobrému stavu kůže, má výrazné anti-aging působení.

Často kladené dotazy k produktu

Jaký je rozdíl mezi přípravky Hyalive a Kyselina hyaluronová Vitage?

Doplněk stravy Hyalive je určen pro ženy 35+, které již objevily první příznaky stárnutí pletí ( vrásky, ztráta elasticity a hydrataci). Hyalive kromě kyseliny hyaluronové obsahuje koenzym Q10, produkce kterého s věkem klesá a pro udržení mladé pokožky a zdravého srdce je potřeba ho doplňovat. Další podstatnou složkou je vitamin C – silný antioxidant, který výrazně přispívá k udržení zdravé a krásné pletí. Hyalive je velmi účinný v potlačení rozvoje příznaků stárnutí pletí a má silný omlazující efekt.

Přípravek Kyselina hyaluronová Vitage obsahuje čistou kyselinu hyaluronovou a doporučuje se pro ženy 20+ pro prevenci vzniku prvních příznaků stárnutí a pro zpomalení jejích rozvoje.

Jak dlouho se doporučuje užívání přípravku Hyalive pro viditelný omlazující účinek?

Aby omlazující účinek Hyalive byl viditelný (hydratovaná pleť, jemnější vrásky) je zásadní doplnit nedostatky kyseliny hualuronové a koenzymu Q10 v organismu. Doporučujeme zahájit terapii dávkováním 2 tobolky denně po dobu 2 měsíců a pak pokračovat s dávkováním 1 tobolka denně další 2 měsíce, kůru opakovat 2 krát ročně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: