Omlazující péče

Akce Tip Proti vráskám
1 497 Kč –16 %
hyalive3x
1 497 Kč –16 % 1 258 Kč
Skladem

Výhodný balíček "Omlazující péče" obsahuje 3 balení unikátního přípravku  Hyalive s kyselinou hyaluronovou a koenzymem Q10  pro intenzivní péči o pleť (2 tobolky denně) . Hlavní složka přípravku kyselina hyaluronová hydratuje a zpevňuje  pokožku zevnitř, brání vzniku nových vrásek a vyhlazuje již existující, koenzym Q10  zvyšuje celkovou vitalitu organismu ,posiluje odolnost proti stresu a snižuje negativní vliv UV záření na organismus. Balíček je vhodný pro ženy 35+, které chtějí své pletí dopřát účinnou anti-aging péči.

  • Pleť bez vrásek
  • Omlazení pokožky
  • Zvýšení vitality

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení přípravku Hyalive je výsledkem výzkumu příčin stárnutí pletí a organizmu obecně. S postupujícím věkem klesá produkce kyseliny hyaluronové, koenzymu Q10 a zvyšuje se spotřeba vitamínu C, proto pro dobré fungování našeho těla potřebujeme doplnit tyto látky ve formě doplňků stravy - nemáme možnost zařídit kontinuální přísun potřebných  látek z potravin každý den. 

Kyselina hyaluronová se vyskytuje přirozeně v lidském těle v měkkých pojivových tkáních a téměř polovina z ní je obsažena v pokožce. Kyselina hyaluronová je hlavní složkou synoviální tekutiny - "kloubního mazu", který chrání klouby proti nárazům. Nedostatek kyseliny hyaluronové v organismu se může projevovat vznikem vrásek, ochabnutí pokožky, ztrátou pružností pletí a bolestmi kloubů.

Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kůže, kostí a chrupavek. Také dále přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Koenzym Q10 je součástí mnoha důležitých životních procesů v lidském těle a podílí se především na dýchacím procesu v buňkách těla. Koenzym Q10 patří ke skupině antioxidantů, které neutralizují škodlivý vliv volných radikálů ze životního prostředí . Nejvíce koenzymu Q10 je spotřebováno v srdci a plících.

Hyalive obsahuje látky, které  zjemňují vrásky, zvyšují  hydrataci pokožky a napomáhají její regeneraci, podporují tvorbu kolagenu, zlepšují pohyblivost kloubů, pomáhají  využití vnitřní energii a posilují vitalitu.

Složení: Inulin, kyselina hyaluronová 40 mg, kyselina askorbová (Vitamin C) 30 mg, ubidekarenon (koenzym Q10) 9 mg, tobolka: hydroxypropylmethyl celulóza.

Hyalive  neobsahuje želatinu, je vhodný pro vegany.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Skladování: Skladovat v suchu při teplotách od 5 °C do 25 °C. Ukládat mimo dosah dětí. Nevystavovat přímému slunci!

Dávkování: 1 denně 1-2 kapsle po jídle.

Obsah: 60 tob.

 

 

Co je pod obalem?

kys.hyalKyselina hyaluronová

Udržuje kůži a pojivové tkáně v našem těle v dobré kondici. Díky svým vynikajícím hydratačním vlastnostem je coby dobrý „zahradník“ pravidelně „zavlažuje“. Pečuje o kolagenová vlákna, které pak zůstávají pevné a pružné. Dostatek kyseliny hyaluronové je viditelný na první pohled – pokožka je hladká a bez vrásek.

koenzymKoenzim Q10

Naše buňky ho velmi potřebují, jednak jim dodává energii, jednak je chrání před toxickým působením volných radikálů. Oslabené a poškozené buňky působí závažné zdravotní problémy a rychleji stárnou. A my s nimi. Viditelně se to projeví na pletí, neviditelně, o to ale zákeřněji, špatně fungujícím srdcem a kardiovaskulárním onemocněním.

vitamin CVitamin C

Je nepostradatelný pro udržení zdravé a krásné pletí, protože je velmi účinný antioxidant, chrání buňky pokožky proti vlivům volných radikálů, které ji poškozují a tím vyvolávají stárnutí pletí. Vitamin C podporuje tvorbu kolagenu, urychluje hojení ran, prospívá dobrému stavu kůže, má výrazné anti-aging působení.

Často kladené dotazy k produktu

Jaký je rozdíl mezi přípravky Hyalive a Kyselina hyaluronová Vitage?

Doplněk stravy Hyalive je určen pro ženy 35+, které již objevily první příznaky stárnutí pletí ( vrásky, ztráta elasticity a hydrataci). Hyalive kromě kyseliny hyaluronové obsahuje koenzym Q10, produkce kterého s věkem klesá a pro udržení mladé pokožky a zdravého srdce je potřeba ho doplňovat. Další podstatnou složkou je vitamin C – silný antioxidant, který výrazně přispívá k udržení zdravé a krásné pletí. Hyalive je velmi účinný v potlačení rozvoje příznaků stárnutí pletí a má silný omlazující efekt.

Přípravek Kyselina hyaluronová Vitage obsahuje čistou kyselinu hyaluronovou a doporučuje se pro ženy 20+ pro prevenci vzniku prvních příznaků stárnutí a pro zpomalení jejích rozvoje.

Jak dlouho se doporučuje užívání přípravku Hyalive pro viditelný omlazující účinek?

Aby omlazující účinek Hyalive byl viditelný (hydratovaná pleť, jemnější vrásky) je zásadní doplnit nedostatky kyseliny hualuronové a koenzymu Q10 v organismu. Doporučujeme zahájit terapii dávkováním 2 tobolky denně po dobu 2 měsíců a pak pokračovat s dávkováním 1 tobolka denně další 2 měsíce, kůru opakovat 2 krát ročně.