O nás

Vitage s.r.o. je česká společnost specializující na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci doplňků stravy určených pro potlačení příznaků stárnutí organizmu. Naše přípravky jsou zaměřené na zlepšení kvality pletí, kloubů a celkové vitality. Hlavní výhodou doplňků stravy Vitage je používání kvalitních  surovin a posledních poznatků vědy a výzkumu v oblastí anti-aging.

 

Zásady společnosti:

kvalita
1. Kvalita

Kvalita každé suroviny je garantována certifikátem kvality a původu od renomovaných dodavatelů a protokolem laboratorního vyšetření na akreditovaném pracovišti v ČR. Kvalita výrobního procesu je garantována výrobcem - držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009, zaručujícího kvalitu surovin a výrobního procesu dle platných pravidel na území EU. 

 

bezpecnost
2. Bezpečnost 

Přípravky Vitage splňují všechny požadavky zákonu o bezpečnosti potravin, jsou notifikovány na Ministerstvu zdravotnictví ČR jako doplňky stravy a evidovány v Informačním Systému Rozhodnutí hlavního hygienika (IS RoHy).

 

garance
3. Garance vrácení peněz

Pokud zákazník nebude spokojen, může vrátit zakoupené balení do 30 dnů od doručení a dostane zpět plnou cenu.

 

info
4. Informační servis 

Ke každému produktu je poskytován informační servis na telefonním čísle +420 724 029 955 nebo na e-mailu info@vitage.cz .