O nás

Chceme, abyste byly krásné, aneb Jak to začalo

Lenka + Kate1494 (2)Bylo mi 45. Za sebou mám studium na univerzitě v oboru chemie a 18 let praxe ve farmacii, před sebou rok co rok obtížnější boj o dobrý, mladistvý vzhled, který každé ženě umí dodat sebevědomí. Minimálně dalších 25 let. A v hlavě spoustu otázek jak dál…  

V roce 2012 jsem založila firmu Vitage a ve spolupráci s farmaceutickými společnostmi začala vyrábět doplňky stravy, převážně pro ženy. Z kvalifikovaného průzkumu v oblast anti-aging nám vyplynulo jedno zásadní zjištění: látka, která může ovlivnit rychlost stárnutí pokožky, je kyselina hyaluronová. Naše tělo si ji sice dokáže samo „vyrobit“, ale její množství s věkem klesá. Proto jsme na český trh uvedli jako náš první produkt právě Kyselinu hyaluronovu Vitage. Začala tak dlouhá cesta k vyvrácení mýtu o tom, že ke zpomalení, či dokonce potlačení stárnutí pleti stačí používat krém. Skutečný účinný omlazovací efekt našemu organismu přináší až pravidelné užívání kyseliny hyaluronové ve formě doplňku stravy. Zajistí totiž důkladnou hydrataci a vypne pokožku zevnitř, čímž navíc podpoří účinek krému. 

S postupem času v našem portfoliu přibyly další produkty obsahující kyselinu hyaluronovou, například  Hyalive,  ale i jiné látky, které též podporují omlazování pokožky. Jsou to například přípravky z rostlinných extraktů (DrainAge) nebo mořského kolagenu (Collagenlive), a to v kombinaci s vitamíny a minerály. Všechna tato unikátní složení sledují náš hlavní cíl: potlačit příznaky stárnutí kůže, kloubů a vůbec lidského organismu jako celku.

Já osobně naše přípravky užívám již od roku 2012 a potvrzuji zde, že mi dávají potřebnou vitalitu. Díky nim se mohu bez problému věnovat svým koníčkům, sportu a veškerým fyzicky i psychicky náročným aktivitám. Zkrátka žiji naplno bez omezení, která s přibývajícími roky leckomu hrozí. Život si tak mohu vychutnávat plnými doušky. 

I vy si můžete vybrat z řady Vitage své doplňky stravy. Sdělte nám pak prosím, jak jste s nimi spokojeni. Zpětnou vazbu totiž nepodceňujeme, naopak je pro nás motivací i potřebnou orientací při plnění úkolu, který jsme si zadali. A jsme za ni vděčni.

 Přejí vám hodně úspěchů na cestě ke kráse a spokojenosti, v plné síle. 

Vaše Jelena