Kyselina hyaluronová Vitage

Proti vráskám
399 Kč
Skladem

vegan

Máte jizvičky po akné? Vaše pleť je suchá a dehydratovaná? Začínáte mít vrásky? Ozývají se vám klouby při sportování? 

Vyzkoušejte náš produkt  Kyselina hyaluronová Vitage a nechte se překvapit jeho blahodárnými účinky na pleť a klouby

  • Pleť bez vrásek
  • Hydratace pletí
  • Péče o klouby

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Kyselina hyaluronová se vyskytuje přirozeně v lidském těle v měkkých pojivových tkáních a téměř polovina z ní je obsažena v pokožce. Kyselina hyaluronová je hlavní složkou synoviální tekutiny - "kloubního mazu", který chrání klouby proti nárazům. Nedostatek kyseliny hyaluronové v organismu se může projevovat vznikem vrásek, ochabnutí pokožky, ztrátou pružností pletí a bolestmi kloubů.

Kyselina hyaluronová se nachází se v prostoru mezi buňkami (mezibuněčná hmota), váže na sebe vodu a je zdrojem hydratace. S věkem se snižuje produkce kyseliny hyaluronové v těle kvůli mnoha faktorům: snížení hormonální aktivity, nedostatku vitamínů a minerálů (magnézia, železa, zinku, vitamínu C). Kolem 40 roku života množství hyaluronové kyseliny se v těle  sníží přibližně na 50% ve srovnání s momentem narození, což  vede k dehydrataci pletí, vzniku vrásek a snížení pohyblivostí kloubů. 

 graf

Doplněk stravy Kyselina hyaluronová Vitage  se používá pro doplnění hladiny kyseliny hyaluronové v organismu.

Včasné zahájení užívání kyseliny hyaluronové ve formě tablet nebo kapslí  pomůže zlepšit hydrataci pokožky, zabránit vzniku nových vrásek, zredukovat množství a hloubku existujících vrásek, urychlit hojení a omladit váš vzhled.Pokud vás trápí suchá pokožka, je vhodné začít užívat kyselinu hyaluronovou ve formě kapslí, protože ona má schopnost na sebe navázat vodu i tím hydratovat pleť a klouby.

Kyselina hyaluronová také má schopnost regulovat zánět a nastartovat přirozené procesy hojení ranKyselina hyaluronová reguluje tvorbu a ukládání kolagenu, proto je pokožka pevnější a vznikají výrazně menší jizvy.

Kyselina hyaluronová je obsažena v synoviální tekutině každého kloubů a s věkem se její množství v těle snižuje, což vede ke  zhoršení promazávání kloubů při pohybu a vzniku jejich opotřebování. 

Přípravek Kyselina hyaluronová   doporučujeme užívat 2 až 3 měsíce v dávce 1-2 kapslí denně. Za tuto dobu dochází k doplnění přirozeného úbytku kyseliny hyaluronové v pokožce a v synoviální tekutině kloubů a jsou viditelné první výsledky užívání: pevnější a hydratovanější pleť, zjemnění vrásek, lepší pohyblivost kloubů.

Pro větší efekt doporučujeme užívání přípravku Kyselina hyaluronová opakovat 2 až 3 krát do roka z důvodu vytváření zásob kyseliny hyaluronové a zachování vnitřní hydrataci pokožky a ochrany kloubů.

Složení přípravku: Kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný) 40 mg, inulin 155 mg,hydroxypropylmethylcelulóza (kapsle).

Přípravek Kyselina hyaluronová Vitage neobsahuje želatinu, je vhodný pro vegany.

Dávkování: 1x denně 1-2 kapsle po jídle.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Skladování: Skladovat v suchu při teplotách od 5 °C do 25 °C. Ukládat mimo dosah dětí. Nevystavovat přímému slunci!

Obsah: 60 tob.

 

Co je pod obalem?

kys.hyalKyselina Hyaluronová

Udržuje kůži a pojivové tkáně v našem těle v dobré kondici. Díky svým vynikajícím hydratačním vlastnostem je coby dobrý „zahradník“ pravidelně „zavlažuje“. Pečuje o kolagenová vlákna, které pak zůstávají pevné a pružné. Dostatek kyseliny hyaluronové je viditelný na první pohled – pokožka je hladká a bez vrásek.

Často kladené dotazy k produktu

Vstřebává se kyselina hyaluronová v tabletách?

Výzkumy prokázaly, že perorální používání kyseliny hyaluronové ve formě kapslí nebo tablet zvyšuje její koncentraci v pokožce a proto můžeme konstatovat, že ano – vstřebává se.

Jaké je doporučené dávkování přípravku Kyselina hyaluronová?

Doporučujeme začít užívání dávkou 2 tobolky denně a po měsíci přejít na dávkování 1 tobolku denně. Pro zajištění dlouhotrvajícího efektu je vhodnější použit dávkování 2 tobolky po celou dobu terapii.

Jak kyselina hyaluronová v tabletách dokáže vyhladit vrásky?

Vrásky vznikají kvůli tomu, že kolagenová vlákna v pokožce nejsou pružná, hydratovaná a lámou se kvůli tomu, že v okolním prostoru je málo kyseliny hyaluronové , která je drží napnuté. Kyselina hyaluronová na sebe umí navázat velké množství vody a díky tomu vyplnit prostor mezí kolagenovými vlákny, umí zabránit jejich další destrukce a má schopnost jim vrátit pružnost.