Kyselina hyaluronová Vitage

Akce
299 Kč –17 %
Kyselina hyaluronová Vitage
299 Kč –17 % 249 Kč
Skladem

Kyselina hyaluronová se vyskytuje přirozeně v lidském těle v měkkých pojivových tkáních a téměř polovina z ní je obsažena v pokožce. Nedostatek kyseliny hyaluronové v organismu se může projevovat vznikem vrásek, ochabnutí pokožky, ztrátou pružností pletí a bolestmi kloubů.

Kyselina hyaluronová se nachází se v prostoru mezi buňkami (mezibuněčná hmota), váže na sebe vodu a je zdrojem hydratace. S věkem se snižuje produkce kyseliny hyaluronové v těle kvůli mnoha faktorům: snížení hormonální aktivity, nedostatku vitamínů a minerálů (magnézia, železa, zinku, vitamínu C). Kolem 40 roku života množství hyaluronové kyseliny se v těle  sníží přibližně na 50% ve srovnání s momentem narození, což  vede k dehydrataci pletí, vzniku vrásek a snížení pohyblivostí kloubů. 

 graf

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek Kyselina hyaluronová Vitage se používá pro doplnění hladiny kyseliny hyaluronové v organismu.

Včasné zahájení užívání kyseliny hyaluronové ve formě doplňku stravy pomůže zlepšit hydrataci pokožky, zabránit vzniku nových vrásek, zredukovat množství a hloubku existujících vrásek, zvýšit koncentraci kyseliny hyaluronové v kloubech a tím ochránit je proti poškození. Vzhledem k tomu, že kyselina hyaluronová je obsažena v synoviální tekutině každého kloubů a s věkem se její množství v těle snižuje, což vede ke  zhoršení promazávání kloubů při pohybu a vzniku jejich opotřebování. 

Přípravek Kyselina hyaluronová  doporučujeme užívat 2 až 3 měsíce v dávce 1-2 kapslí denně. Za tuto dobu dochází k doplnění přirozeného úbytku kyseliny hyaluronové v pokožce a v synoviální tekutině kloubů a jsou viditelné první výsledky užívání: pevnější a hydratovanější pleť, zjemnění vrásek, lepší pohyblivost kloubů.

Pro větší efekt doporučujeme užívání přípravku Kyselina hyaluronová opakovat 2 až 3 krát do roka z důvodu vytváření zásob kyseliny hyaluronové a zachování vnitřní hydrataci pokožky a ochrany kloubů.

Složení přípravku: Kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný) 40 mg, inulin 10 mg, želatina.

Dávkování: 1x denně 1 kapsli

Obsahuje 60 kapslí

Balení na 2 měsíce