Kyselina hyaluronová Vitage

314 Kč
Skladem

stažený soubor

Doplněk stravy s kyselinou hyaluronovou pro krásnou pleť a zdravé klouby. Přípravek Kyselina hyaluronová Vitage hydratuje pokožku zevnitř, snižuje tvorbu vrásek a chrání klouby.

Kyselina hyaluronová Vitage pomáhá bojovat s prvními příznaky stárnutí pletí (vrásky) a kloubů ( vrzání) a předcházet jejich vzniku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kyselina hyaluronová se vyskytuje přirozeně v lidském těle v měkkých pojivových tkáních a téměř polovina z ní je obsažena v pokožce. Kyselina hyaluronová je hlavní složkou synoviální tekutiny- "kloubního mazu", který chrání klouby proti nárazům. Nedostatek kyseliny hyaluronové v organismu se může projevovat vznikem vrásek, ochabnutí pokožky, ztrátou pružností pletí a bolestmi kloubů.

Kyselina hyaluronová se nachází se v prostoru mezi buňkami (mezibuněčná hmota), váže na sebe vodu a je zdrojem hydratace. S věkem se snižuje produkce kyseliny hyaluronové v těle kvůli mnoha faktorům: snížení hormonální aktivity, nedostatku vitamínů a minerálů (magnézia, železa, zinku, vitamínu C). Kolem 40 roku života množství hyaluronové kyseliny se v těle  sníží přibližně na 50% ve srovnání s momentem narození, což  vede k dehydrataci pletí, vzniku vrásek a snížení pohyblivostí kloubů. 

 graf

Přípravek Kyselina hyaluronová Vitage se používá pro doplnění hladiny kyseliny hyaluronové v organismu.

Včasné zahájení užívání kyseliny hyaluronové ve formě doplňku stravy pomůže zlepšit hydrataci pokožky, zabránit vzniku nových vrásek, zredukovat množství a hloubku existujících vrásek, zvýšit koncentraci kyseliny hyaluronové v kloubech a tím ochránit je proti poškození. Vzhledem k tomu, že kyselina hyaluronová je obsažena v synoviální tekutině každého kloubů a s věkem se její množství v těle snižuje, což vede ke  zhoršení promazávání kloubů při pohybu a vzniku jejich opotřebování. 

Přípravek Kyselina hyaluronová  doporučujeme užívat 2 až 3 měsíce v dávce 1-2 kapslí denně. Za tuto dobu dochází k doplnění přirozeného úbytku kyseliny hyaluronové v pokožce a v synoviální tekutině kloubů a jsou viditelné první výsledky užívání: pevnější a hydratovanější pleť, zjemnění vrásek, lepší pohyblivost kloubů.

Pro větší efekt doporučujeme užívání přípravku Kyselina hyaluronová opakovat 2 až 3 krát do roka z důvodu vytváření zásob kyseliny hyaluronové a zachování vnitřní hydrataci pokožky a ochrany kloubů.

Složení přípravku: Kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný), inulin,hydroxypropylmethylcelulóza (kapsle).

Přípravek Kyselina hyaluronová Vitage neobsahuje želatinu, přídatné látky a barviva, je vhodný pro vegany.

Dávkování: 1x denně 1-2 kapsle

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Skladování: Skladovat v suchu při teplotách od 5 °C do 25 °C. Ukládat mimo dosah dětí. Nevystavovat přímému slunci!

Obsahuje 60 kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: