Kůra pro odvodnění

Akce Detoxikace
1 716 Kč –27 %
drain age (1)
1 716 Kč –27 % 1 253 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.12.2022

vegan

Výhodný balíček pro odvodnění a detoxikaci. Obsahuje 4 balení doplňku stravy  DrainAge s přírodními extrakty pro podporu vylučování vody z organismu a detoxikaci.

Doporučené dávkování: první měsíc 2 tobolky denně, další 2 měsíce 1 tobolku denně.

Hlavní příčiny zadržování vody v těle:

nezdravá strava s vysokým obsahem sodíku, nedostatek draslíku, nedostatek pohybu a tekutin, užívání hormonální antikoncepce a některých léků (antidepresiva, kortikosteroidy, léky na vysoký krevní tlak).

  • Odvodnění organizmu
  • Detoxikace

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

DrainAge je doplněk stravy, obsahující přírodní extrakty 4 rostlin, které podporují odvodnění a přispívají normálnímu stavu kostí, vlasů a nehtů.

Kopřiva dvoudomá podporuje vylučování vody z organismu, napomáhá přirozené činností ledvin, přispívá normálnímu stavu kostí, vlasů, nehtů.
Přeslička rolní napomáhá přirozené funkce močové soustavy, přispívají normálnímu stavu pokožky, vlasů, nehtů, kostí a podporuje činnost kardiovaskulárního systému.
Jalovec obecný přispívá k vylučování vody z organismu, napomáhá přirozené činností ledvin, normalizuje stavu pokožky, podporuje přirozenou obranyschopnost.
Klikva velkoplodá jiným názvem též americká/kanadská brusinka.

Složení 1 tobolky: Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) extrakt 1% kyseliny křemičité 80 mg, Přeslička rolní (Equisetum arvense) extrakt 7% křemíku 80 mg, Klikva velkoplodá (Vaccinium macrocarpon) extrakt z plodu  50 mg, Jalovec (Juniperus communis) extrakt  50 mg,  hydroxypropylmethylcelulóza (kapsle).

Neobsahuje želatinu, je vhodný pro vegany.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Skladování: Skladovat v suchu při teplotách od 5 °C do 25 °C. Ukládat mimo dosah dětí. Nevystavovat přímému slunci!

Dávkování: 1- 2 tobolky denně 

Co je pod obalem?

klikva Klikva velkoplodná

Klikva velkoplodná, označovaná i jako americká či kanadská brusinka, vždy pomáhala zejména při injekcích močových cest kvůli močopudnému efektu. Klikva podporuje vylučování z těla přebytečného množství vody a nahromaděných toxinů. Rostlina je proto součástí mnoha diet a doplňků stravy podporujících hubnutí.

kopřiva Kopřiva dvoudomá

Jako zelený všelék a účinný stimulant řady biologických procesů v těle znali lidé tuto rostlinu již od starověku. Kopřiva přispívá k vylučování vody z organismu a k normálnímu fungování ledvin, podporuje přirozenou činnost cévní soustavy a kardiovaskulárního systému, podporuje trávení a udržuje celkovou vitalitu.

přeslička Přeslička rolní

Rostlina je bohatým zdrojem kyseliny křemičité – důležitého stavebního kamene pojivových tkání. Dle poznatků moderní medicíny přeslička rolní přispívá k normálnímu fungování močové soustavy, udržování pružnosti cév a správné činnosti celého kardiovaskulárního systému, dobrému stavu pokožky, vlasů, nehtů, kostí a kloubů.

jalovecJalovec obecný

Vytrvalá dřevina, která je odnepaměti využívána nejen v gastronomii, ale i v lidovém léčitelství. Z pohledu moderní medicíny jalovec člověku prospívá na více úrovních: podporuje vylučování vody z organismu a normální činnost ledvin, detoxikuje organismus, přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu.

Často kladené dotazy k produktu

Při jakých potížích doporučujete užívat DraiAge?

Máte pocit těžkých nohou nebo oteklé končetiny? Snažíte se zhubnout a nedaří se vám? Objevuje se vám na stehnech a zadečku celulitida? Je velice pravděpodobné, že se vám v těle zadržuje voda. Může to být z růžných důvodů: nezdravá strava s vysokým obsahem solí, cukru a bílé mouky, nedostatek draslíku a tekutin, užívání hormonální antikoncepci, nedostatek pohybu. Zbavit se zadržované vody v těle můžete omezením užívání soli a rafinovaných cukrů, zvýšením přijmu tekutin a fyzické aktivity. Vhodným řešením je také použití přípravku DrainAge, který obsahuje přírodní extrakty 4 bylin: klikva velkoplodná, kopřiva, jalovec a přeslička rolní, které podpoří vylučování vody z organismu.