Komplexní péče

Akce Proti vráskám
1 989 Kč –27 %
Vitage 1
1 989 Kč –27 % 1 452 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.12.2022

Balíček obsahuje doplněk stravy Hyalive pro vnitřní hydrataci pletí, doplněk stravy Collagenlive pro  zpevnění pokožky a Masážní sadu Face roller a Gua sha pro podporu svalového napětí. Tyto pomocníky nám zajistí komplexní péči o pleť a pomůžou vypadat mladší, než opravdu jsme.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HYALIVE je unikátní doplněk stravy , který obsahuje kyselinu hyaluronovou , koenzym Q10 vitamin C .

1. Kyselina hyaluronová (nazývaná také molekulou mládí) se vyskytuje přirozeně v lidském těle v měkkých pojivových tkáních a téměř polovina z ní je obsažena v pokožce. Kyselina hyaluronová je hlavní složkou synoviální tekutiny - "kloubního mazu", který chrání klouby proti nárazům. Hlavním úkolem kyseliny hyaluronové v pokožce je hydratace. Nedostatek kyseliny hyaluronové v organismu se může projevovat vznikem vrásek, ochabnutí pokožky a ztrátou pružností pletí.

2. Koenzym Q10 je součástí mnoha důležitých životních procesů v lidském těle a podílí se především na dýchacím procesu v buňkách těla. Nejvíce koenzymu Q10 je spotřebováno v srdci a plících.

3. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kůže, kostí a chrupavek. Také dále přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Složení: Inulin, kyselina hyaluronová 40 mg, kyselina askorbová (Vitamin C) 30 mg, ubidekarenon (koenzym Q10) 9 mg, tobolka: hydroxypropylmethyl celulóza.

Hyalive  neobsahuje želatinu, je vhodný pro vegany.

COLLAGENLIVE je doplněk stravy s jedinečnou kombinací aktivních látek: bioaktivního mořského kolagenu ve formě peptidů, extraktu z kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata). vitaminu C manganu.

Kolagen je jednou z hlavních a nepostradatelných bílkovin v našem těle, jeho zásoby tvoří 10% celkové hmotností těla. Množství a kvalita kolagenu v organismu zásadně ovlivňuje náš život: působí na vzhled naší pokožky, kvalitu vlasů, nehtů i zubů a vděčíme jemu i za zdravé klouby a vazyNaše tělo umí kolagen vytvářet samo, ale s postupem věku tuto schopnost ztrácí. Po 45. roku života tělo neumí vlastní kolagen vytvořit, v důsledku toho ztrácí pleť svoji strukturu, objem a začíná rychlé stárnout. Ztráta kolagenu má také vliv na stav kloubů, které začínají postrádat pružnost.

Přípravek Collagenlive obsahuje kombinaci bioaktivního mořského kolagenu typu I, II ve formě peptidů.

Kolagen je nejdůležitější bílkovina lidského těla, součást všech pojivových a vazivových tkání.

Boswellia serrata extrakt : je součástí tradiční medicíny ájurvéda.

Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kůže, kostí a chrupavek. Také dále přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Mangan přispívá k udržení normálního stavu kostí a k normální tvorbě pojivových tkání.

Složení 1 tobolky: Inulin, bioaktivní mořský kolagen (peptidy)  330 mg, kyselina askorbová (vitamin C) 30 mg ,extrakt z Boswellia serrata, chlorid manganatý tetrahydrát tobolka: hydroxypropylmethyl celulóza.

Masážní sada Face roller a Gua sha představuje velmi účinný nástroj pro zlepšení prokrvení pokožky a udržení kontur obličeje.
Detailní popis produktu
Face roller  – masážní váleček z růženínu zlepšuje cirkulaci krve, zmírňuje otoky a napomáhá vaší pleť rozzářit a prokrvit. Je skvělý pro citlivější pleť, pro kterou není vhodné baňkování tváře. Napomáhá stimulovat přirozenou tvorbu kolagenu. Jemně promasíruje pokožku tváře, krku, okolí očí a dekoltu.
 
Malý váleček – je vhodný na masáž okolí očí a úst
Velký váleček – použijte na masáž kontur tváře, čela, krku a líc
 
Váleček i kámen můžete před použitím vložit do ledničky, masáž bude velice osvěžující pro pleť.
Pokud váleček a kámen namočíte do teplé vody, masáž bude více uvolňující.
 

Masáží tváře s kamenem Gua sha pomáháte zbavit se přebytečných tekutin z tkání - otoky. Vaše pokožka se krásně prokrví a zůstane pružná. Pomocí masáží redukujeme a zjemňujeme vrásky a formujeme kontury tváře. Tato masáž má velmi příznivé účinky a vlivy na psychiku, uvolňuje napětí v obličejových svalech.

Balíček Komplexní péče obsahuje 3 účinné produkty, každý z kterých má na starostí svoji úlohu a při současném použití se vzájemně doplňují.
Ale nejdůležitější je pravidelnost!