Intenzivní péče o pleť a klouby

Akce Proti vráskám
1 596 Kč –16 %
tdtert
1 596 Kč –16 % 1 341 Kč
Skladem

vegan

Výhodný balíček obsahuje 4 přípravky Kyselina Hyaluronová Vitage pro intenzivní péči (2 tobolky denně) o pleť a klouby po dobu 4 měsíců.

  • Pleť bez vrásek
  • Hydratace pletí
  • Péče o klouby

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kyselina hyaluronová se vyskytuje přirozeně v lidském těle v měkkých pojivových tkáních a téměř polovina z ní je obsažena v pokožce. Kyselina hyaluronová je hlavní složkou synoviální tekutiny - "kloubního mazu", který chrání klouby proti nárazům. Nedostatek kyseliny hyaluronové v organismu se může projevovat vznikem vrásek, ochabnutí pokožky, ztrátou pružností a elasticity pletí, bolestmi kloubů. Od 30 let věku dochází ke snížení produkce vlastní kyseliny hyaluronové v organismu a přichází první příznaky stárnutí: vrásky, ztráta elasticity  a hydrataci pokožky, snížená pohyblivost kloubů.Pro zpomalení rozvoje těchto příznaků je vhodné vnitřní užívání kyseliny hyaluronové v kapslích nebo tabletách. Pro intenzivní a rychlé doplnění hladiny kyseliny hyaluronové v těle doporučujeme dávkování 2 tobolky denně přípravku Kyselina hyaluronová Vitage .

Balíček "Intenzivní péče o pleť a klouby" doplní zásoby kyseliny hyaluronové, zlepší hydrataci pokožky- bude víc pružná a elastická, zjemní existující vrásky a zabrání vzniku nových, podpoří tvorbu kolagenu.

Co je pod obalem?

kys.hyalKyselina Hyaluronová

Udržuje kůži a pojivové tkáně v našem těle v dobré kondici. Díky svým vynikajícím hydratačním vlastnostem je coby dobrý „zahradník“ pravidelně „zavlažuje“. Pečuje o kolagenová vlákna, které pak zůstávají pevné a pružné. Dostatek kyseliny hyaluronové je viditelný na první pohled – pokožka je hladká a bez vrásek.

Často kladené dotazy k produktu

Vstřebává se kyselina hyaluronová v tabletách?

Výzkumy prokázaly, že perorální používání kyseliny hyaluronové ve formě kapslí nebo tablet zvyšuje její koncentraci v pokožce a proto můžeme konstatovat, že ano – vstřebává se.

Jaké je doporučené dávkování přípravku Kyselina hyaluronová?

Doporučujeme začít užívání dávkou 2 tobolky denně a po měsíci přejít na dávkování 1 tobolku denně. Pro zajištění dlouhotrvajícího efektu je vhodnější použit dávkování 2 tobolky po celou dobu terapii.

Jak kyselina hyaluronová v tabletách dokáže vyhladit vrásky?

Vrásky vznikají kvůli tomu, že kolagenová vlákna v pokožce nejsou pružná, hydratovaná a lámou se kvůli tomu, že v okolním prostoru je málo kyseliny hyaluronové , která je drží napnuté. Kyselina hyaluronová na sebe umí navázat velké množství vody a díky tomu vyplnit prostor mezí kolagenovými vlákny, umí zabránit jejich další destrukce a má schopnost jim vrátit pružnost.