Hyalive

Tip Proti vráskám
499 Kč
Skladem

vegan

Na vrásky jste se už zvyklá, ale nechce se s tím smířit? Sportování začíná být pro vás náročná záležitost, protože se ozývají klouby a občas vám chybí energie?

Nevzdávejte to a vyzkoušejte Hyalive s kyselinou hyaluronovou a účinkem 3 v 1.

  • Hydratace pleti
  • Omlazení pokožky
  • Péče o klouby

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hyalive je unikátní doplněk stravy s účinkem 3 v 1, který obsahuje kyselinu hyaluronovou , koenzym Q10 a vitamin C . Hyalive má blahodárný vliv na celý organismus a komplexní anti-aging efekt. Složení přípravku Hyalive je výsledkem výzkumu příčin stárnutí pletí. S postupujícím věkem klesá produkce kyseliny hyaluronové, koenzymu Q10 a zvyšuje se spotřeba vitamínu C, proto pro dobré fungování našeho těla potřebujeme doplnit tyto látky ve formě doplňků stravy ( tablety, kapsle) - nemáme možnost zařídit kontinuální přísun potřebných  látek z potravin každý den. 

1. Kyselina hyaluronová (nazývaná také molekulou mládí) se vyskytuje přirozeně v lidském těle v měkkých pojivových tkáních a téměř polovina z ní je obsažena v pokožce. Kyselina hyaluronová je hlavní složkou synoviální tekutiny - "kloubního mazu", který chrání klouby proti nárazům. Hlavním úkolem kyseliny hyaluronové v pokožce je hydratace. Nedostatek kyseliny hyaluronové v organismu se může projevovat vznikem vrásek, ochabnutí pokožky, ztrátou pružností pletí a bolestmi kloubů. Použití tablet nebo kapslí s obsahem kyseliny hyaluronové doplní nedostatek této látky v těle.

2. Koenzym Q10 je součástí mnoha důležitých životních procesů v lidském těle a podílí se především na dýchacím procesu v buňkách těla. Nejvíce koenzymu Q10 je spotřebováno v srdci a plících.

3. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kůže, kostí a chrupavek. Také dále přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Složení: Inulin, kyselina hyaluronová 40 mg, kyselina askorbová (Vitamin C) 30 mg, ubidekarenon (koenzym Q10) 9 mg, tobolka: hydroxypropylmethyl celulóza.

Hyalive  neobsahuje želatinu, je vhodný pro vegany.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Skladování: Skladovat v suchu při teplotách od 5 °C do 25 °C. Ukládat mimo dosah dětí. Nevystavovat přímému slunci!

Dávkování: 1 denně 1-2 kapsle po jídle.

Obsah: 60 tob.

 

Co je pod obalem?

kys.hyalKyselina hyaluronová

Udržuje kůži a pojivové tkáně v našem těle v dobré kondici. Díky svým vynikajícím hydratačním vlastnostem je coby dobrý „zahradník“ pravidelně „zavlažuje“. Pečuje o kolagenová vlákna, které pak zůstávají pevné a pružné. Dostatek kyseliny hyaluronové je viditelný na první pohled – pokožka je hladká a bez vrásek.

koenzymKoenzym Q10

Naše buňky ho velmi potřebují, jednak jim dodává energii, jednak je chrání před toxickým působením volných radikálů. Oslabené a poškozené buňky působí závažné zdravotní problémy a rychleji stárnou. A my s nimi. Viditelně se to projeví na pletí, neviditelně, o to ale zákeřněji, špatně fungujícím srdcem a kardiovaskulárním onemocněním.

vitamin CVitamin C

Je nepostradatelný pro udržení zdravé a krásné pletí, protože je velmi účinný antioxidant, chrání buňky pokožky proti vlivům volných radikálů, které ji poškozují a tím vyvolávají stárnutí pletí. Vitamin C podporuje tvorbu kolagenu, urychluje hojení ran, prospívá dobrému stavu kůže, má výrazné anti-aging působení.

Často kladené dotazy k produktu

Jaký je rozdíl mezi přípravky Hyalive a Kyselina hyaluronová Vitage?

Hyalive obsahuje účinnou kombinací látek pro omlazení pokožky: kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10 a vitamín C, které umějí efektivně  potlačit rozvoj příznaků stárnutí pletí, zjemnit vrásky a zlepšit  pružnost kůže. Přípravek Kyselina hyaluronová Vitage obsahuje čistou kyselinu hyaluronovou a je zaměřen spíše na prevenci vzniku vrásek a na hloubkovou hydrataci pletí.

 

Jak dlouho se doporučuje užívání přípravku Hyalive pro viditelný omlazující účinek?

Aby omlazující účinek Hyalive byl viditelný (hydratovaná pleť, jemnější vrásky) je zásadní doplnit nedostatky kyseliny hualuronové a koenzymu Q10 v organismu. Doporučujeme zahájit terapii dávkováním 2 tobolky denně po dobu 2 měsíců a pak pokračovat s dávkováním 1 tobolka denně další 2 měsíce, kůru opakovat 2 krát ročně.

 Čím je Hyalive unikátní?

Hyalive má jedinečné složení: obsahuje kyselinu hyaluronovu, koenzym Q10 a vitamin C, poskytuje pletí komplexní ochranu proti stárnutí a regeneruje pokožku. Jeho unikátnost je v tom, že žádný jiný doplněk stravy na trhu neobsahuje podobnou kombinaci látek a nemá tak výrazné omlazující působení.