Hyalive

Proti vráskám
545 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.12.2022

vegan

Na vrásky jste se už zvyklá, ale nechce se s tím smířit? 

Nevzdávejte to a vyzkoušejte Hyalive s kyselinou hyaluronovou, koenzymem Q10 a vitaminem C

  • Hydratace pleti
  • Omlazení pokožky
  • Zvýšení vitality

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hyalive je unikátní doplněk stravy , který obsahuje kyselinu hyaluronovou , koenzym Q10 a vitamin C .  Složení přípravku Hyalive je výsledkem výzkumu příčin stárnutí pletí. S postupujícím věkem klesá produkce kyseliny hyaluronové, koenzymu Q10 a zvyšuje se spotřeba vitamínu C, proto pro dobré fungování našeho těla potřebujeme doplnit tyto látky ve formě doplňků stravy ( tablety, kapsle) - nemáme možnost zařídit kontinuální přísun potřebných  látek z potravin každý den. 

1. Kyselina hyaluronová (nazývaná také molekulou mládí) se vyskytuje přirozeně v lidském těle v měkkých pojivových tkáních a téměř polovina z ní je obsažena v pokožce. Kyselina hyaluronová je hlavní složkou synoviální tekutiny - "kloubního mazu", který chrání klouby proti nárazům. Hlavním úkolem kyseliny hyaluronové v pokožce je hydratace..

2. Koenzym Q10 je součástí mnoha důležitých životních procesů v lidském těle a podílí se především na dýchacím procesu v buňkách těla. Nejvíce koenzymu Q10 je spotřebováno v srdci a plících.

3. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kůže, kostí a chrupavek. Také dále přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Složení: Inulin, kyselina hyaluronová 40 mg, kyselina askorbová (Vitamin C) 30 mg, ubidekarenon (koenzym Q10) 9 mg, tobolka: hydroxypropylmethyl celulóza.

Hyalive  neobsahuje želatinu, je vhodný pro vegany.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Skladování: Skladovat v suchu při teplotách od 5 °C do 25 °C. Ukládat mimo dosah dětí. Nevystavovat přímému slunci!

Dávkování: 1 denně 1-2 kapsle po jídle.

Obsah: 60 tob.