Dokonalá pleť

Akce Tip Proti vráskám
1 996 Kč –16 %
Vitage 1 (2)
1 996 Kč –16 % 1 677 Kč
Skladem

Balíček "Dokonalá pleť" obsahuje 2 balení Hyalive a 2 balení Collagenlive, které díky svým základním látkám kyselina hyaluronová  a bioaktivní mořský kolagen  zajistí dokonalou, komplexní péči o pokožku  klouby. Kyselina hyaluronová se nachází se v prostoru mezi buňkami (mezibuněčná hmota), váže na sebe vodu a je zdrojem hydratace. Kolagen je jednou z hlavních a nepostradatelných bílkovin v našem těle. 

  • Pleť bez vrásek
  • Omlazení pokožky
  • Péče o klouby
  • Hydratace pletí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček obsahuje 2 balení Hyalive plus 2 balení Collagenlive a zajistí komplexní péči o pleť a klouby. Hyalive s kyselinou hyaluronovu a koenzymem Q10 se postará o vnitřní hydrataci a vypnutí pleti. Collagenlive s bioaktivním mořským kolagenem  zpevní strukturu pokožky a kloubů.

Přípravek Hyalive obsahuje kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10 a vitamin C.

Kyselina hyaluronová se vyskytuje přirozeně v lidském těle v měkkých pojivových tkáních a téměř polovina z ní je obsažena v pokožce.

Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kůže, kostí a chrupavek. Také dále přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Koenzym Q10 je součástí mnoha důležitých životních procesů v lidském těle a podílí se především na dýchacím procesu v buňkách těla.

 Collagenlive je doplněk stravy s jedinečnou kombinací mořského kolagenu ( peptidy), vitaminu C, manganu a extraktu z kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata).

Kolagen je nejdůležitější bílkovina lidského těla, součást všech pojivových a vazivových tkání.

Mangan přispívá k udržení normálního stavu kostí a k normální tvorbě pojivových tkání.

 

CO JE POD OBALEM?

kys.hyalKyselina hyaluronová

Udržuje kůži a pojivové tkáně v našem těle v dobré kondici. Díky svým vynikajícím hydratačním vlastnostem je coby dobrý „zahradník“ pravidelně „zavlažuje“. Pečuje o kolagenová vlákna, které pak zůstávají pevné a pružné. Dostatek kyseliny hyaluronové je viditelný na první pohled – pokožka je hladká a bez vrásek.

koenzymKoenzim Q10

Naše buňky ho velmi potřebují, jednak jim dodává energii, jednak je chrání před toxickým působením volných radikálů. Oslabené a poškozené buňky působí závažné zdravotní problémy a rychleji stárnou. A my s nimi. Viditelně se to projeví na pletí, neviditelně, o to ale zákeřněji, špatně fungujícím srdcem a kardiovaskulárním onemocněním.

vitamin CVitamin C

Je nepostradatelný pro udržení zdravé a krásné pletí, protože je velmi účinný antioxidant, chrání buňky pokožky proti vlivům volných radikálů, které ji poškozují a tím vyvolávají stárnutí pletí. Vitamin C podporuje tvorbu kolagenu, urychluje hojení ran, prospívá dobrému stavu kůže, má výrazné anti-aging působení.

boswelliaBoswellia serrata (Kadidlovník pilovitý)

Účinky Boswellie znají Indové již celá staletí a je součástí tradiční medicíny zvané ájurvéda, kde našla své využití při léčbě bolavých kloubů. Pryskyřice z kadidlovníku obsahuje triterpenické a boswellové kyseliny, které mají protizánětlivý účinek a také podporují hojení ran, zlepšují pružnost pokožky a zpomaluji její stárnutí.

Mořský kolagen (peptidy)

Kolagen je bílkovina, která ovlivňuje vzhled naší pokožky, kvalitu vlasů, nehtů i zubů a jemu vděčíme i za zdravé klouby a vazy. Mořský kolagen je protein získávaný ze šupin nebo kůže ryb, ve formě peptidů se lépe vstřebává a má rychlý nástup účinků. Mořský kolagen dodá pleti pružnost a hydrataci, vlasům lesk a hustotu, nehtům pevnost.