Dokonalá pleť

Akce Proti vráskám
2 180 Kč –30 %
Vitage 1 (2)
2 180 Kč –30 % 1 526 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.10.2022

Balíček "Dokonalá pleť" je vhodný pro každého, kdo chce zachovat krásnou pleť a vitalitu. Balíček obsahuje 2 balení Hyalive a 2 balení Collagenlive, které díky svým základním látkám kyselina hyaluronová  a bioaktivní mořský kolagen  zajistí dokonalou, komplexní péči o pokožku, tělo, vlasy a nehty.  Kyselina hyaluronová se nachází  v prostoru mezi buňkami (mezibuněčná hmota), váže na sebe vodu a je zdrojem hydratace. Kolagen je jednou z hlavních a nepostradatelných bílkovin v našem těle. 

  • Pleť bez vrásek
  • Krásné vlasy a nehty
  • Hydratace pletí zevnitř
  • Vitalita

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček obsahuje 2 balení Hyalive plus 2 balení Collagenlive.

Doplněk stravy Hyalive obsahuje kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10 a vitamin C.

Kyselina hyaluronová se vyskytuje přirozeně v lidském těle v měkkých pojivových tkáních a téměř polovina z ní je obsažena v pokožce.

Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kůže, kostí a chrupavek. Také dále přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Koenzym Q10 je součástí mnoha důležitých životních procesů v lidském těle a podílí se především na dýchacím procesu v buňkách těla.

 Collagenlive je doplněk stravy s jedinečnou kombinací mořského kolagenu ( peptidy), vitaminu C, manganu a extraktu z kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata).

Kolagen je nejdůležitější bílkovina lidského těla, součást všech pojivových a vazivových tkání.

Mangan přispívá k udržení normálního stavu kostí a k normální tvorbě pojivových tkání.