Collagenlive

Proti vráskám
499 Kč
Skladem

Sportujete? Začínají vás bolet klouby? Objevují se první vrásky? Pleť ztrácí pružnost? 

Chcete to zastavit? Máme pro vás Collagenlive, který obsahuje bioaktivní mořský kolagen ve formě peptidů - fragmentů nativního kolagenu, které jsou stokrát menší molekuly kolagenu a umí se dostat do buněk pletí, chrupavky a kostí. 

 

  • Pleť bez vrásek
  • Omlazení pokožky
  • Péče o klouby
  • Ochrana kloubů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolagen je jednou z hlavních a nepostradatelných bílkovin v našem těle, jeho zásoby tvoří 10% celkové hmotností těla. Množství a kvalita kolagenu v organismu zásadně ovlivňuje náš život: působí na vzhled naší pokožky, kvalitu vlasů, nehtů i zubů a vděčíme jemu i za zdravé klouby a vazy.Naše tělo umí kolagen vytvářet samo, ale s postupem věku tuto schopnost ztrácí. Po 45. roku života tělo neumí vlastní kolagen vytvořit, v důsledku toho ztrácí pleť svoji strukturu, objem a začíná rychlé stárnout. Ztráta kolagenu má také vliv na stav kloubů, které začínají postrádat pružnost. Přípravek Collagenlive obsahuje kombinaci bioaktivního mořského kolagenu typu I, II ve formě peptidů a látek, které podporují jeho přirozenou tvorbu.

Collagenlive je doplněk stravy s jedinečnou kombinací  bioaktivního mořského kolagenu ve formě peptidů, vitaminu C, manganu a extraktu z kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata).

Kolagen je nejdůležitější bílkovina lidského těla, součást všech pojivových a vazivových tkání.

Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kůže, kostí a chrupavek. Také dále přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Mangan přispívá k udržení normálního stavu kostí a k normální tvorbě pojivových tkání.

Složení 1 tobolky: Inulin, bioaktivní mořský kolagen (peptidy)  330 mg, kyselina askorbová (vitamin C) 30 mg ,extrakt z Boswellia serrata, chlorid manganatý tetrahydrát tobolka: hydroxypropylmethyl celulóza.

Dávkování: 2 tobolky denně po jídle.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Skladování: Skladovat v suchu při teplotách od 5 °C do 25 °C. Ukládat mimo dosah dětí. Nevystavovat přímému slunci!

Obsah: 60 tob.

Co je pod obalem?

Bioaktivní mořský kolagen (peptidy)

Kolagen je bílkovina, která ovlivňuje vzhled naší pokožky, kvalitu vlasů, nehtů i zubů a jemu vděčíme i za zdravé klouby a vazy. Bioaktivní mořský kolagen je protein získávaný ze šupin nebo kůže ryb, ve formě peptidů se  dobře vstřebává a má rychlý nástup účinků. Mořský kolagen dodá pleti pružnost a hydrataci, vlasům lesk a hustotu, nehtům pevnost a kloubům lepší pohyblivost.

boswelliaBoswellia serrata (Kadidlovník pilovitý)

Účinky Boswellie znají Indové již celá staletí a je součástí tradiční medicíny zvané ájurvéda, kde našla své využití při léčbě bolavých kloubů. Pryskyřice z kadidlovníku obsahuje triterpenické a boswellové kyseliny, které mají výrazné protizánětlivý účinek a také podporují hojení ran, zlepšují pružnost pokožky a zpomaluji její stárnutí. Boswellia serrata se také používá při bolestí kloubů u artrózy a revmatoidní artritidy.

vitamin CVitamin C

Je nepostradatelný pro udržení  krásné pletí a zdravých kloubů,je velmi účinný antioxidant, chrání buňky pokožky proti škodlivým vlivům vlivům volných radikálů, které ji poškozují a tím vyvolávají stárnutí pletí a organismu. Vitamin C podporuje tvorbu kolagenu, urychluje hojení ran, prospívá dobrému stavu kůže, kloubů a vazů, má výrazné anti-aging působení.

manganMangan

Mangan patří mezi stopové prvky obsažené v našem organizmu a jeho pravidelný přísun v potravě je důležitý z několika důvodů: je součástí řady enzymu, je nepostradatelný pro činnost mozku, podporuje normální vývoj chrupavky a kostí (je přidáván do přípravků upravujících bolesti kloubů) a proces hojení.

Často kladené dotazy k produktu

Jaké přípravky můžete doporučit pro ženy po 40 pro vyhlazení vrásek?

Pro ženy 40+ je velice vhodná kombinace přípravků Hyalive (kyselina hyaluronová, koenzym Q10) a Collagenlive (bioaktivní mořský kolagen ve formě peptidů, Boswellia, vitamin C), která zajistí komplexní výživu pokožky zevnitř. Kyselina hyaluronová zlepší hydrataci kůže, mořský kolagen ve formě peptidů zpevní kolagenová vlákna, Boswellia dodá pevnost pletí a vitamín C podpoří přirozenou tvorbu kolagenu. Díky takové „invaze“ vysoce deficitních látek u žen po 40 pleť se „nabobtná“ a vyhladí nebo zjemní vrásky.

Co znamená bioaktivní kolagen?

Bioaktivní kolagen ( peptidy)  je forma kolagenu, která má lepší vstřebatelnost než klasický hydrolyzovaný kolagen a  tím pádem i větší účinnost. Bioaktivní kolagen obsahuje kolagenní peptidy: molekuly kolagenu " nastříhané" na menší kousky, zajišťující lepší vstřebatelnost a účinnost: výsledky užívání jsou zřetelné dříve.