Proč by měli vegani a vegetariáni užívat kyselinu hyaluronovou?

Přírodními zdroji kyseliny hyaluronové jsou převážně živočišné výrobky – masové vývary a vnitřností. Některé potraviny jako jsou sójové boby, červené víno nebo kořenová zelenina mají schopnost zvýšit produkci kyseliny hyaluronové, ale přirozený způsob doplňování kyseliny hyaluronové v těle je dlouhotrvající a málo efektivní.

Pro prevenci vzniku  příznaků nedostatku kyseliny hyaluronové, což jsou suchá pokožka, vrásky, vrzání kloubů, doporučujeme využit doplňky stravy s kyselinou hyaluronovu pro její rychlé  doplnění.

Vegani a vegetariáni jsou více ohrožené nedostatkem kyseliny hyaluronové z důvodů, že jejích jídelníček neobsahuje živočišné výrobky a proto je důležité včas zahájit užívání kyseliny hyaluronové ve formě doplňků stravy. V našem portfóliu najdete řadu přípravků s kyselinou hyaluronovou vhodných pro vegany.

Hyalive: obsahuje kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10 a vitamín C, má omlazující účinek na pokožku, vhodný pro ženy 35+.

Kyselina hyaluronová: obsahuje 40 mg čisté kyseliny hyaluronové, má hydratační účinek pro pleť a klouby, vhodný pro ženy 20+.

VitaHyal Combi: obsahuje kyselinu hyaluronovou, biotin, zinek a vitamín C, pečuje o kůži, vlasy a nehty, vhodný pro ženy 20+.