Kdy bych měla užívat přípravek na odvodnění DrainAge?

Máte pocit těžkých nohou nebo oteklé končetinySnažíte se zhubnout a nedaří se vám? Objevuje se vám na stehnech a zadečku celulitida? Je velice pravděpodobné, že se vám v těle zadržuje voda.

Může to být z různých důvodů: nezdravá strava s vysokým obsahem solí, cukru a bílé mouky, nedostatek draslíku a tekutin, užívání hormonální antikoncepci, nedostatek pohybu, menopauza. Zbavit se zadržované vody v těle můžete úpravou jídelničku, omezením užívání soli a rafinovaných cukrů, zvýšením přijmu tekutin a fyzické aktivity.

Vhodným řešením je také použití přírodního doplňku stravy DrainAge, který obsahuje  extrakty 4 bylin: klikva velkoplodná, kopřiva, jalovec a přeslička rolní, které podpoří vylučování vody z organismu.

Klikva se používá jako močopudní a detoxikační rostlina, kopřiva udržuje zdravou funkci ledvin a pozitivně působí na stav pletí a kloubů, jalovec přispívá k vylučování vody z těla a zlepšuje obranyschopnost, přeslička rolní napomáhá činností močové soustavy a udržuje zdravé nehty a vlasy.

Doporučené dávkování: 1 až 2 tobolky ráno.

Neobsahuje konzervanty, je vhodné pro vegany.