Je možné užívat přípravky Kyselina hyaluronová Vitage a VitaHyal Combi současně?

Přípravek Kyselina hyaluronová Vitage obsahuje 40 mg účinné látky kyselina hyaluronová a je určen pro doplnění přirozeného úbytku kyseliny hyaluronové v těle, pro snížení tvorby vrásek, pro hydrataci pokožky a kloubů. Doporučujeme ho užívat pro přecházení stárnutí pletí a kloubů a také pro zmírnění již vzniklých příznaků snížení hladiny kyseliny hyaluronové v organismu, což jsou povadlá pleť, vrásky, snížená pohyblivost a bolest kloubů.

Doplněk stravy VitaHyal Combi obsahuje kyselinu hyaluronovu ( 25 mg), vitamin C, biotin, zinek a je vhodný pro komplexní  péči o pokožku, klouby, vlasy a nehty. Jedná tobolka VitaHyal Combi se postará o hydrataci pletí, dobrého fungování kloubů a normalizaci stavu nehtů a vlasů.

Užívání obou přípravků najednou je možné, ale zbytečné. Výběr vhodného doplňku stravy by se měl řídit cílem terapii: pokud potřebujete zmírnit příznaky stárnutí pletí a kloubů a nebo jim předejít - doporučujeme zvolit Kyselinu hyaluronovu Vitage a užívat  ji 3 měsíce. Pokud potřebujete zlepšit stav pokožky, vlasů a nehtů - doporučujeme vybrat přípravek VitaHyal Combi.