Časté otázky

Může přípravek DrainAge pomoci se zadržováním vody způsobeném užíváním léků jako jsou například kortikoidy?

Příčiny zadržování vody mohou být následující:

 • nemoci (cukrovka, onemocnění ledvin, štítné žlázy a kardiovaskulární onemocnění)
 • nadbytek sodíku a nedostatek draslíku
 • velké množství cukru ve stravě
 • úzkost a stres
 • nedostatek vody v organismu
 • nadměrné množství alkoholu
 • premenstruální syndrom
 • nízká fyzická aktivita
 • dlouhé sezení

Kortikoidy se používají k léčbě autoimunitních onemocnění, zánětů a alergií. Jejich hlavními nežádoucími účinky jsou zvyšování hmotnosti a zadržování vody.

Existuje několik způsobů potlačení zadržování vody jako nežádoucího účinku některých léků. Mezi tyto způsoby patří:

 • omezit příjem soli
 • vyhnout se jednoduchým cukrům (bílá mouka, cukr)
 • dodržovat pitný režim
 • jíst potraviny bohaté na draslík (meruňka, banán, meloun, rajče, chřest, rukola, červená řepa)
 • zvýšit příjem hořčíku
 • pravidelně se hýbat
 • používání odvodňovacích bylin, například kopřiva, jalovec, klikva, pampeliška, přeslička rolní, řebříček obecný

Doplněk stravy DrainAge obsahuje 4 extrakty z rostlin klikvy velkoplodé, kopřivy, jalovce a přesličky rolní, které zbaví organismus přebytečné vody,podpoří funkci ledvin a detoxikaci.

Přípravek DrainAge je účinný prostředek odvodnění organismu, způsobené různými příčiny včetně užívání kortikoidů.

Kolik bioaktivního mořského kolagenu obsahuje Collagenlive?

Jedná tobolka přípravku Collagenlive obsahuje 330 mg bioaktivního mořského kolagenu ve formě peptidů. Peptidy jsou  molekuly kolagenu  rozstříhané“ na takové kousky - aminokyseliny pro snadné vstřebávání, protože klasická molekula hydrolyzovaného kolagenu je hodně velká a její vstřebávání je omezeno. Kolagenové peptidy mají schopnost se rychlé vstřebat, hlouběji proniknout do tkání a tím účinněji přispívat k péči o klouby a pleť.

Množství kolagenu nerozhoduje o jeho účinností, o tom rozhoduje jeho původ (mořský má větší biologickou dostupnost) a forma (peptidy jsou účinnější než hydrolyzovaný vepřový kolagen).

Více na https://www.vitage.cz/blog/co-vime-o-kolagenu/

Co mi doporučíte na problémy s koleny a na pleť po 45 roku?

Ženy ve věku 45+ již mají rozvinuté první příznaky stárnutí pletí, kloubů i organismu a proto by potřebovaly komplexní přístup k potlačení těchto příznaků.Ženám v tomto věku doporučujeme doplňky stravy Hyalive ( kyselina hyaluronová, koenzym Q10, vitamin C) , Collagenlive (bioaktivní mořský kolagen ve formě peptidů, extrakt z Boswellia serrata, mangana také přírodní antioxidant Resvratrol ( obsahuje také zinek).

Hyalive hydratuje pleť a klouby zevnitř, Collagenlive zpevňuje kolagenová vlákna v pokožce a kloubech, Resveratrol neutralizuje volné radikály, které poškozují buňky v těle.

 Kombinace Hyalive, Collagenlive a Resveratrolu zajistí všestrannou péči o pleť, klouby a  zvýší vitalitu.

Doporučené dávkování:

Hyalive: 1 tobolka ráno, Collagenlive: 1 tobolka ráno, Resveratrol: 1 tobolka večer.

 

 

 

Kdy bych měla užívat přípravek na odvodnění DrainAge?

Máte pocit těžkých nohou nebo oteklé končetinySnažíte se zhubnout a nedaří se vám? Objevuje se vám na stehnech a zadečku celulitida? Je velice pravděpodobné, že se vám v těle zadržuje voda.

Může to být z různých důvodů: nezdravá strava s vysokým obsahem solí, cukru a bílé mouky, nedostatek draslíku a tekutin, užívání hormonální antikoncepci, nedostatek pohybu, menopauza. Zbavit se zadržované vody v těle můžete úpravou jídelničku, omezením užívání soli a rafinovaných cukrů, zvýšením přijmu tekutin a fyzické aktivity.

Vhodným řešením je také použití přírodního doplňku stravy DrainAge, který obsahuje  extrakty 4 bylin: klikva velkoplodná, kopřiva, jalovec a přeslička rolní, které podpoří vylučování vody z organismu.

Klikva se používá jako močopudní a detoxikační rostlina, kopřiva udržuje zdravou funkci ledvin a pozitivně působí na stav pletí a kloubů, jalovec přispívá k vylučování vody z těla a zlepšuje obranyschopnost, přeslička rolní napomáhá činností močové soustavy a udržuje zdravé nehty a vlasy.

Doporučené dávkování: 1 až 2 tobolky ráno.

Neobsahuje konzervanty, je vhodné pro vegany.

 

Na jaké problémy doporučujete užívání přípravku Resveratrol?

Přípravek Resveratrol Vitage obsahuje 100 mg vysoce účinného přírodního antioxidantu resveratrol, vitamin C a zinek.Tato kombinace látek má silnou schopnost chránit buňky pokožky proti vlivům volných radikálů, které mají na svědomí stárnutí pletí.

Doplněk stravy Resveratrol Vitage doporučujeme užívat pro prevenci stárnutí kůže a pro potlačení rozvoje již existujících příznaků stárnutí ( vrásky, povadla a suchá pokožka). Velice vhodná je kombinace produktů Hyalive a Resveratrol Vitage pro výživu pletí ve věku 35+ z důvodu  toho, že kyselina hyaluronová, obsažená v Hyalive, se postará o hydrataci a vypnutí pokožky a resveratrol zajistí ochranu proti volným radikálům a anti-aging efekt se znásobí.

 

 

 

 

 

Čím se liší novinka Hyalive od Kyseliny hyaluronvé Vitage?

Přípravek Hyalive obsahuje kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10 , vitamin C a je určen pro ženy 35+, které již objevily první příznaky stárnutí pokožky a organizmu celkem (vrásky, povadlá a suchá kůže)

Kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci pletí, zpevňuje pokožku, zjemňuje existující vrásky a  brání tvorbě nových; koenzym Q10 brzdí stárnutí buněk kůže, zlepšuje využití energii z potravin, je prospěšný při prevenci kardiovaskulárních chorob; vitamin C podporuje tvorbu kolagenu, působí jako antioxidant  a prospívá dobrému stavu pleti.

Doplněk stravy  Kyselina hyaluronová Vitage je určen pro dívky a ženy již od  20 let z důvodu podpory hojení pokožky a prevenci vzniku vrásek. Kyselina hyaluronová, kromě anti-aging působení na pokožku (zpevnění, snížení množství vrásek atd.), ještě umí urychlit hojení a potlačit zánět, což jsou velmi užitečné vlastností při boji s akné.

Jak dlouho bych měla užívat přípravek Kyselina hyaluronová Vitage abych viděla nějaké změny na stavu pletí a kloubů?

Jak dlouho bych měla užívat přípravek Kyselina hyaluronová Vitage, abych viděla nějaké změny na stavu pletí?

Přípravek Kyselina hyaluronová Vitage doporučujeme užívat 2 až 3 měsíce v dávce 1-2 kapslí denně. Za tuto dobu dochází k doplnění přirozeného úbytku kyseliny hyaluronové v pokožce a synoviální tekutině kloubů a jsou viditelné první výsledky užívání: pevnější a hydratovanější pleť, zjemnění vrásek, lepší pohyblivost kloubů. Pro rychlejší nástup účinku doporučujeme dávkování 2 tobolky denně v období prvního měsíce terapii.

Pro větší efekt doporučujeme užívání přípravku Kyselina hyaluronová Vitage opakovat 2 až 3 krát do roka z důvodu vytváření zásob kyseliny hyaluronové a zachování vnitřní hydrataci pokožky a kloubů.

 

Je možné užívat přípravky Kyselina hyaluronová Vitage a VitaHyal Combi současně?

Přípravek Kyselina hyaluronová Vitage obsahuje 40 mg účinné látky kyselina hyaluronová a je určen pro doplnění přirozeného úbytku kyseliny hyaluronové v těle, pro snížení tvorby vrásek, pro hydrataci pokožky a kloubů. Doporučujeme ho užívat pro přecházení stárnutí pletí a kloubů a také pro zmírnění již vzniklých příznaků snížení hladiny kyseliny hyaluronové v organismu, což jsou povadlá pleť, vrásky, snížená pohyblivost a bolest kloubů.

Doplněk stravy VitaHyal Combi obsahuje kyselinu hyaluronovu ( 25 mg), vitamin C, biotin, zinek a je vhodný pro komplexní  péči o pokožku, klouby, vlasy a nehty. Jedná tobolka VitaHyal Combi se postará o hydrataci pletí, dobrého fungování kloubů a normalizaci stavu nehtů a vlasů.

Užívání obou přípravků najednou je možné, ale zbytečné. Výběr vhodného doplňku stravy by se měl řídit cílem terapii: pokud potřebujete zmírnit příznaky stárnutí pletí a kloubů a nebo jim předejít - doporučujeme zvolit Kyselinu hyaluronovu Vitage a užívat  ji 3 měsíce. Pokud potřebujete zlepšit stav pokožky, vlasů a nehtů - doporučujeme vybrat přípravek VitaHyal Combi.

 

Pomůže užívání doplňku stravy s kyselinou hyaluronovou při bolestí kolena?

Kyselina hyaluronová ve velkém množství je obsažena v tekutině kolenního kloubu (v synoviální tekutině) a brání nárazu kostí na sebe tím, že zvětší a vyplní prostor v kloubní štěrbině. Čím větší je koncentrace kyseliny hyaluronové, tím líp je kloub chráněn při pohybu. Studie potvrdily, že perorální podávaná kyselina hyaluronová úspěšně pronikne do kloubní mazu a brání nárazů kostí na sebe.

Ve výzkumech vědci prokázaly, že při podání kyseliny hyaluronové ve formě kapslí po dobu 2 měsíců se zvýšilo množství kyseliny hyaluronové v synoviální tekutině kolenního kloubu a pacienty cítily úlevu od bolestí, která přetrvávala delší dobu.

Zkušeností vědců a naších zákazníků potvrzují, že kyselina hyaluronová ve formě kapslí nebo tablet může ulevit od bolestí kloubů.

Více informací najdete v článku: Bolí Vás kolena, zkuste kyselinu hyaluronovou

Proč by měli vegani a vegetariáni užívat kyselinu hyaluronovou?

Přírodními zdroji kyseliny hyaluronové jsou převážně živočišné výrobky – masové vývary a vnitřností. Některé potraviny jako jsou sójové boby, červené víno nebo kořenová zelenina mají schopnost zvýšit produkci kyseliny hyaluronové, ale přirozený způsob doplňování kyseliny hyaluronové v těle je dlouhotrvající a málo efektivní.

Pro prevenci vzniku  příznaků nedostatku kyseliny hyaluronové, což jsou suchá pokožka, vrásky, vrzání kloubů, doporučujeme využit doplňky stravy s kyselinou hyaluronovu pro její rychlé  doplnění.

Vegani a vegetariáni jsou více ohrožené nedostatkem kyseliny hyaluronové z důvodů, že jejích jídelníček neobsahuje živočišné výrobky a proto je důležité včas zahájit užívání kyseliny hyaluronové ve formě doplňků stravy. V našem portfóliu najdete řadu přípravků s kyselinou hyaluronovou vhodných pro vegany.

Hyalive: obsahuje kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10 a vitamín C, má omlazující účinek na pokožku, vhodný pro ženy 35+.

Kyselina hyaluronová: obsahuje 40 mg čisté kyseliny hyaluronové, má hydratační účinek pro pleť a klouby, vhodný pro ženy 20+.

VitaHyal Combi: obsahuje kyselinu hyaluronovou, biotin, zinek a vitamín C, pečuje o kůži, vlasy a nehty, vhodný pro ženy 20+.