Časté otázky

Kdy bych měla užívat přípravek na odvodnění DrainAge?

Máte pocit těžkých nohou nebo oteklé končetiny Snažíte se zhubnout a nedaří se vám? Objevuje se vám na stehnech a zadečku celulitida? Je velice pravděpodobné, že se vám v těle zadržuje voda. Může to být z různých důvodů: nezdravá strava s vysokým obsahem solí, cukru a bílé mouky, nedostatek draslíku a tekutin, užívání hormonální antikoncepci, nedostatek pohybu. Zbavit se zadržované vody v těle můžete omezením užívání soli a rafinovaných cukrů, zvýšením přijmu tekutin a fyzické aktivity. Vhodným řešením je také použití přípravku DrainAge, který obsahuje přírodní extrakty 4 bylin: klikva velkoplodná, kopřiva, jalovec a přeslička rolní, které podpoří vylučování vody z organismu.

Na jaké problémy doporučujete užívání přípravku Resveratrol?

Přípravek Resveratrol Vitage obsahuje 100 mg vysoce účinného přírodního antioxidantu resveratrol, vitamin C a zinek.Tato kombinace látek má silnou schopnost chránit buňky pokožky proti vlivům volných radikálů, které mají na svědomí stárnutí pletí. Resveratrol Vitage doporučujeme užívat pro prevenci stárnutí kůže a pro potlačení rozvoje již existujících příznaků stárnutí ( vrásky, povadla a suchá pokožka). Velice vhodná je kombinace produktů Hyalive a Resveratrol Vitage pro výživu pletí ve věku 35+ z důvodu  toho, že kyselina hyaluronová ,obsažená v Hyalive ,se postará o hydrataci a vypnutí pokožky a resveratrol zajistí ochranu proti volným radikálům a anti-aging efekt se znásobí.

 

 

 

 

 

Čím se liší novinka Hyalive od Kyseliny hyaluronvé Vitage?

Přípravek Hyalive obsahuje kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10 , vitamin C a je určen pro ženy 35+, které již objevily první příznaky stárnutí pokožky a organizmu celkem.

Kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci pletí, zpevňuje pokožku, zjemňuje existující vrásky a  brání tvorbě nových; koenzym Q10 brzdí stárnutí buněk kůže, zlepšuje využití energii z potravin, je prospěšný při prevenci kardiovaskulárních chorob; vitamin C podporuje tvorbu kolagenu, působí jako antioxidant  a prospívá dobrému stavu pleti.

Produkt Kyselina hyaluronová Vitage je určená pro dívky a ženy od  20 let, protože účinná látka kyselina hyaluronová, kromě anti-aging působení na pokožku ( zpevnění, snížení množství vrásek atd.), ještě umí urychlit hojení a potlačit zánět, což jsou velmi užitečné vlastností při boji s akné.

Jak dlouho bych měla užívat přípravek Kyselina hyaluronová Vitage abych viděla nějaké změny na stavu pletí a kloubů?

Jak dlouho bych měla užívat přípravek Kyselina hyaluronová Vitage, abych viděla nějaké změny na stavu pletí?

Přípravek Kyselina hyaluronová Vitage doporučujeme užívat 2 až 3 měsíce v dávce 1-2 kapslí denně. Za tuto dobu dochází k doplnění přirozeného úbytku kyseliny hyaluronové v pokožce a synoviální tekutině kloubů a jsou viditelné první výsledky užívání: pevnější a hydratovanější pleť, zjemnění vrásek, lepší pohyblivost kloubů. Pro rychlejší nástup účinku doporučujeme dávkování 2 tobolky denně v období prvního měsíce terapii.

Pro větší efekt doporučujeme užívání přípravku Kyselina hyaluronová Vitage opakovat 2 až 3 krát do roka z důvodu vytváření zásob kyseliny hyaluronové a zachování vnitřní hydrataci pokožky a kloubů.

 

Je možné užívat přípravky Kyselina hyaluronová Vitage a VitaHyal Combi současně?

Přípravek Kyselina hyaluronová Vitage obsahuje 40 mg účinné látky kyselina hyaluronová a je určen pro doplnění přirozeného úbytku kyseliny hyaluronové v těle, pro snížení tvorby vrásek, pro hydrataci pokožky a kloubů. Doporučujeme ho užívat pro přecházení stárnutí pletí a kloubů a také pro zmírnění již vzniklých příznaků snížení hladiny kyseliny hyaluronové v organismu, což jsou povadlá pleť, vrásky, snížená pohyblivost a bolest kloubů.

Doplněk stravy VitaHyal Combi obsahuje kyselinu hyaluronovu ( 25 mg), vitamin C, biotin, zinek a je vhodný pro komplexní  péči o pokožku, klouby, vlasy a nehty. Jedná tobolka VitaHyal Combi se postará o hydrataci pletí, dobrého fungování kloubů a normalizaci stavu nehtů a vlasů.

Užívání obou přípravků najednou je možné, ale zbytečné. Výběr vhodného doplňku stravy by se měl řídit cílem terapii: pokud potřebujete zmírnit příznaky stárnutí pletí a kloubů a nebo jim předejít - doporučujeme zvolit Kyselinu hyaluronovu Vitage a užívat  ji 3 měsíce. Pokud potřebujete zlepšit stav pokožky, vlasů a nehtů - doporučujeme vybrat přípravek VitaHyal Combi.

 

Jak může pomoct užívání kyseliny hyaluronové ve formě doplňku stravy při bolestí kolena?

Kyselina hyaluronová ve velkém množství je obsažena v tekutině kolenního kloubu (v synoviální tekutině) a brání nárazu kostí na sebe tím, že zvětší a vyplní prostor v kloubní štěrbině. Čím větší je koncentrace kyseliny hyaluronové, tím líp je kloub chráněn při pohybu.

Ve výzkumech vědci prokázaly, že při podání kyseliny hyaluronové ve formě kapslí po dobu 2 měsíců se zvýšilo množství kyseliny hyaluronové v synoviální tekutině kolenního kloubu a pacienty cítily úlevu od bolestí, která přetrvávala delší dobu.

Více informací najdete v článku: Bolí Vás kolena, zkuste kyselinu hyaluronovou

Proč by měli vegani a vegetariáni užívat kyselinu hyaluronovou?

Přírodními zdroji kyseliny hyaluronové jsou převážně živočišné výrobky – masové vývary a vnitřností. Některé potraviny jako jsou sójové boby, červené víno nebo kořenová zelenina mají schopnost zvýšit produkci kyseliny hyaluronové, ale přirozený způsob doplňování kyseliny hyaluronové v těle je dlouhotrvající a málo efektivní.

Pro prevenci vzniku  příznaků nedostatku kyseliny hyaluronové, což jsou suchá pokožka, vrásky, vrzání kloubů, doporučujeme využit doplňky stravy s kyselinou hyaluronovu pro její rychlé  doplnění.

Vegani a vegetariáni jsou více ohrožené nedostatkem kyseliny hyaluronové z důvodů, že jejích jídelníček neobsahuje živočišné výrobky a proto je důležité včas zahájit užívání kyseliny hyaluronové ve formě doplňků stravy. V našem portfóliu najdete řadu přípravků s kyselinou hyaluronovou vhodných pro vegany.

Hyalive: obsahuje kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10 a vitamín C, má omlazující účinek na pokožku, vhodný pro ženy 35+.

Kyselina hyaluronová: obsahuje 40 mg čisté kyseliny hyaluronové, má hydratační účinek pro pleť a klouby, vhodný pro ženy 20+.

VitaHyal Combi: obsahuje kyselinu hyaluronovou, biotin, zinek a vitamín C, pečuje o kůži, vlasy a nehty, vhodný pro ženy 20+.

Z čeho se vyrábí kyselina hyaluronová?

Kyselina hyaluronová se dnes získává biotechnologickou metodou fermentace bakteriálních kultur, nejčastěji bakterií druhu Streptococcus zooepidermicus. Vstupní materiály výrobního procesu nejsou živočišného původu, což činí koneční produkt kyselinu hyaluronvou vhodným pro vegany a vegetariány.Účinnou látku kyselina hyaluronová, kterou používáme v řadě naším produktů ( Hyalive, Kyselina hyaluronová, Vitahyal Combi) nakupujeme od renomovaných evropských dodavatelů, které zaručují její vysokou kvalitu.

Můžu užívat kyselinu hyaluronovou společně s léky?

Kyselina hyaluronová obecně má velmi nízký výskyt nežádoucích účinků a interakcí s léky, ale otázky společného užíváním léků a doplňků stravy doporučujeme konzultovat s lékařem nebo lékárníkem.

Proč je důležité užívat kyselinu hyaluronovou ve formě tablet?

S přibývajícím věkem produkce kyseliny hyaluronové v organismu klesá, což vede k dehydrataci pletí, vzniků vrásek , opotřebovaní kloubní chrupavky a zhoršení pohyblivostí kloubů.

Graf ukazuje snížení koncentraci kyseliny hyaluronové v pokožce s postupem času: po dosažení 40 let produkce kyseliny hyaluronové prudce klesá a začínají se objevovat vrásky a bolestí kloubů.  Tento proces lze zpomalit používáním kyseliny hyaluronové ve formě tablet nebo kapslí, což bude mít za následek zvýšení koncentrace kyseliny hyaluronové celém těle a potlačení příznaků stárnutí.

Více informací o působení kyseliny hyaluronové najdete v článku: Máme důkaz, kyselina hyaluronová v tabletách redukuje vrásky.