Časté otázky

Pomáhá kyselina hyaluronová při hojení jizev?

Užití kyseliny hyaluronové ve formě tablet může pozitivně ovlivnit  hojení ran a jizev (například po akné).

Tady je vysvětlení, jak to funguje:

při porušení kůže v důsledku zánětu (akné) nebo poranění dochází ke zvýšené tvorbě kolagenu, který se nestíhá rozkládat, a to vede k jeho hromadění na povrchu – tak vznikají jizvy na pleti. Schopnost kyseliny hyaluronové vázat na sebe vodu a růstové faktory brání ukládání nadbytečného kolagenu a napomáhá jeho rychlejšímu odbourávání. Díky těmto vlastnostem vzniká hladká a pružná pokožka.

Náš tip:

pro podporu hojení jizev doporučujeme užívat doplněk stravy Kyselina hyaluronová Vitage v dávce 2 tobolky denně po dobu 2 měsíců.

 

Jak mám užívat Hyalive a Collagenlive?

Kombinace kyseliny hyaluronové a bioaktivního mořského kolagenu nám zajistí dokonalou péči o naši pleť zevnitř a prospěje kloubům.

Doplněk stravy Hyalive obsahuje kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10 a vitamin C pro hloubkovou hydrataci i regeneraci pokožky a také zlepší pohyblivost kloubů. Collagenlive obsahuje bioaktivní mořský kolagen ve formě peptidů, extrakt Boswelia serrata, vitamin C a mangan pro zpevnění struktury pletí i kloubů a snížení zánětu.

Doporučené užívání:

- první 14 dní 2 kapsle Hyalive ráno a 2 kapsle Collagenlive večer po jídle pro efektivní  navýšení koncentrací kyseliny hyaluronové a kolagenu v     pokožce i kloubech a rychlejší nástup účinků.

- po 14 dnech přechod na dávkování 1 kapsle Hyalive ráno a 1 kapsle Collagenlive večer po jídle

- doporučená doba užívání 2-3 měsíce, přestávka 1-2 měsíce a další opakování kůry

Důležité upozornění: při užívání doplňků stravy Hyalive a Collagenlive je potřeba zvýšit příjem tekutin minimálně o 500 ml kvůli lepší vstřebatelností účinných látek.

 

 

 

 

 

 

 

Kdy uvidím výsledky užívání kyseliny hyaluronovvé?

Užívání doplňků stravy Kyselina hyaluronová Vitage a Hyalive, které obsahují kyselinu hyaluronovou, doporučujeme po dobu 2 až 3 měsíců, pak je vhodné udělat měsíční přestávku a kůru ještě jednou opakovat. Doplňování nedostatků kyseliny hyaluronové v celém těle je proces, který nějakou dobu trvá a viditelné změny na pletí (snížení hloubky vrásek, lepší hydratace, větší elasticita) a citelné změny v kloubech (snížení „vrzání“, lepší pohyblivost, nižší bolestivost) se zastaví přibližně po 4 měsících užívání doplňků stravy Kyselina hyaluronová Vitage a Hyalive.

Může přípravek DrainAge pomoci se zadržováním vody způsobeném užíváním léků jako jsou například kortikoidy?

Příčiny zadržování vody mohou být následující:

 • nemoci (cukrovka, onemocnění ledvin, štítné žlázy a kardiovaskulární onemocnění)
 • nadbytek sodíku a nedostatek draslíku
 • velké množství cukru ve stravě
 • úzkost a stres
 • nedostatek vody v organismu
 • nadměrné množství alkoholu
 • premenstruální syndrom
 • nízká fyzická aktivita
 • dlouhé sezení

Kortikoidy se používají k léčbě autoimunitních onemocnění, zánětů a alergií. Jejich hlavními nežádoucími účinky jsou zvyšování hmotnosti a zadržování vody.

Existuje několik způsobů potlačení zadržování vody jako nežádoucího účinku některých léků. Mezi tyto způsoby patří:

 • omezit příjem soli
 • vyhnout se jednoduchým cukrům (bílá mouka, cukr)
 • dodržovat pitný režim
 • jíst potraviny bohaté na draslík (meruňka, banán, meloun, rajče, chřest, rukola, červená řepa)
 • zvýšit příjem hořčíku
 • pravidelně se hýbat
 • používání odvodňovacích bylin, například kopřiva, jalovec, klikva, pampeliška, přeslička rolní, řebříček obecný

Doplněk stravy DrainAge obsahuje 4 extrakty z rostlin klikvy velkoplodé, kopřivy, jalovce a přesličky rolní, které zbaví organismus přebytečné vody,podpoří funkci ledvin a detoxikaci.

Přípravek DrainAge je účinný prostředek odvodnění organismu, způsobené různými příčiny včetně užívání kortikoidů.

Kolik bioaktivního mořského kolagenu obsahuje Collagenlive?

Jedná tobolka přípravku Collagenlive obsahuje 330 mg bioaktivního mořského kolagenu ve formě peptidů. Peptidy jsou  molekuly kolagenu  rozstříhané“ na takové kousky - aminokyseliny pro snadné vstřebávání, protože klasická molekula hydrolyzovaného kolagenu je hodně velká a její vstřebávání je omezeno. Kolagenové peptidy mají schopnost se rychlé vstřebat, hlouběji proniknout do tkání a tím účinněji přispívat k péči o klouby a pleť.

Množství kolagenu nerozhoduje o jeho účinností, o tom rozhoduje jeho původ (mořský má větší biologickou dostupnost) a forma (peptidy jsou účinnější než hydrolyzovaný vepřový kolagen).

Více na https://www.vitage.cz/blog/co-vime-o-kolagenu/

Co mi doporučíte na problémy s koleny a na pleť po 45 roku?

Ženy ve věku 45+ již mají rozvinuté první příznaky stárnutí pletí, kloubů i organismu a proto by potřebovaly komplexní přístup k potlačení těchto příznaků.Ženám v tomto věku doporučujeme doplňky stravy Hyalive ( kyselina hyaluronová, koenzym Q10, vitamin C) , Collagenlive (bioaktivní mořský kolagen ve formě peptidů, extrakt z Boswellia serrata, mangana také přírodní antioxidant Resvratrol ( obsahuje také zinek).

Hyalive hydratuje pleť a klouby zevnitř, Collagenlive zpevňuje kolagenová vlákna v pokožce a kloubech, Resveratrol neutralizuje volné radikály, které poškozují buňky v těle.

 Kombinace Hyalive, Collagenlive a Resveratrolu zajistí všestrannou péči o pleť, klouby a  zvýší vitalitu.

Doporučené dávkování:

Hyalive: 1 tobolka ráno, Collagenlive: 1 tobolka ráno, Resveratrol: 1 tobolka večer.

 

 

 

Kdy bych měla užívat přípravek na odvodnění DrainAge?

Máte pocit těžkých nohou nebo oteklé končetinySnažíte se zhubnout a nedaří se vám? Objevuje se vám na stehnech a zadečku celulitida? Je velice pravděpodobné, že se vám v těle zadržuje voda.

Může to být z různých důvodů: nezdravá strava s vysokým obsahem solí, cukru a bílé mouky, nedostatek draslíku a tekutin, užívání hormonální antikoncepci, nedostatek pohybu, menopauza. Zbavit se zadržované vody v těle můžete úpravou jídelničku, omezením užívání soli a rafinovaných cukrů, zvýšením přijmu tekutin a fyzické aktivity.

Vhodným řešením je také použití přírodního doplňku stravy DrainAge, který obsahuje  extrakty 4 bylin: klikva velkoplodná, kopřiva, jalovec a přeslička rolní, které podpoří vylučování vody z organismu.

Klikva se používá jako močopudní a detoxikační rostlina, kopřiva udržuje zdravou funkci ledvin a pozitivně působí na stav pletí a kloubů, jalovec přispívá k vylučování vody z těla a zlepšuje obranyschopnost, přeslička rolní napomáhá činností močové soustavy a udržuje zdravé nehty a vlasy.

Doporučené dávkování: 1 až 2 tobolky ráno.

Neobsahuje konzervanty, je vhodné pro vegany.

 

Na jaké problémy doporučujete užívání přípravku Resveratrol?

Přípravek Resveratrol Vitage obsahuje 100 mg vysoce účinného přírodního antioxidantu resveratrol, vitamin C a zinek.Tato kombinace látek má silnou schopnost chránit buňky pokožky proti vlivům volných radikálů, které mají na svědomí stárnutí pletí.

Doplněk stravy Resveratrol Vitage doporučujeme užívat pro prevenci stárnutí kůže a pro potlačení rozvoje již existujících příznaků stárnutí ( vrásky, povadla a suchá pokožka). Velice vhodná je kombinace produktů Hyalive a Resveratrol Vitage pro výživu pletí ve věku 35+ z důvodu  toho, že kyselina hyaluronová, obsažená v Hyalive, se postará o hydrataci a vypnutí pokožky a resveratrol zajistí ochranu proti volným radikálům a anti-aging efekt se znásobí.

 

 

 

 

 

Čím se liší novinka Hyalive od Kyseliny hyaluronvé Vitage?

Přípravek Hyalive obsahuje kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10 , vitamin C a je určen pro ženy 35+, které již objevily první příznaky stárnutí pokožky a organizmu celkem (vrásky, povadlá a suchá kůže)

Kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci pletí, zpevňuje pokožku, zjemňuje existující vrásky a  brání tvorbě nových; koenzym Q10 brzdí stárnutí buněk kůže, zlepšuje využití energii z potravin, je prospěšný při prevenci kardiovaskulárních chorob; vitamin C podporuje tvorbu kolagenu, působí jako antioxidant  a prospívá dobrému stavu pleti.

Doplněk stravy  Kyselina hyaluronová Vitage je určen pro dívky a ženy již od  20 let z důvodu podpory hojení pokožky a prevenci vzniku vrásek. Kyselina hyaluronová, kromě anti-aging působení na pokožku (zpevnění, snížení množství vrásek atd.), ještě umí urychlit hojení a potlačit zánět, což jsou velmi užitečné vlastností při boji s akné.

Jak dlouho bych měla užívat přípravek Kyselina hyaluronová Vitage abych viděla nějaké změny na stavu pletí a kloubů?

Jak dlouho bych měla užívat přípravek Kyselina hyaluronová Vitage, abych viděla nějaké změny na stavu pletí?

Přípravek Kyselina hyaluronová Vitage doporučujeme užívat 2 až 3 měsíce v dávce 1-2 kapslí denně. Za tuto dobu dochází k doplnění přirozeného úbytku kyseliny hyaluronové v pokožce a synoviální tekutině kloubů a jsou viditelné první výsledky užívání: pevnější a hydratovanější pleť, zjemnění vrásek, lepší pohyblivost kloubů. Pro rychlejší nástup účinku doporučujeme dávkování 2 tobolky denně v období prvního měsíce terapii.

Pro větší efekt doporučujeme užívání přípravku Kyselina hyaluronová Vitage opakovat 2 až 3 krát do roka z důvodu vytváření zásob kyseliny hyaluronové a zachování vnitřní hydrataci pokožky a kloubů.