Potraviny pro detoxikaci organizmu

Přejídání je fenoménem většiny Čechů (hlavně o svátcích) a pochutnávání si na všech možných dobrotách si může vzít svou daň v podobě nadýmání, zadržování vody či problému se zažívacím traktem. Jak se těchto problémů zbavit, jak vrátit zažívání do původního stavu a podpořit detoxikaci?

Víte co je detoxikace organismu? V podstatě se jedná o očistu těla - je to metoda využívaná již tisíce let. Cílem detoxikace je pročištění těla, úleva od všech škodlivin, kterými je zanesené. Přirozená detoxikace probíhá v těle stále. Toxiny jsou vylučovány prostřednictvím orgánů - jater, ledvin a střev. Řadou potravin můžete detoxikaci podpořit. Víte jakými?

TOP 10 pro detoxikaci:

1.       Voda s citronem

2.       Zelený čaj

3.       Zázvor

4.       Česnek

5.       Lesní plody a ovoce obecně 

6.       Zelí

7.       Červená řepa

8.       Listová zelenina

9.       Grep

10.   Avokádo

Podpořit proces vylučování toxinů lze také s pomocí doplňků stravy s přírodními extrakty, například, Resveratrol Vitage a DrainAge.

Přípravek Resveratrol Vitage obsahuje přírodní antioxidant resveratrol, zinek a vitamin C pro posílení imunity, DrainAge se skládá z extraktů 4 bylin: klikva velkoplodná ,  jalovec obecný, přeslička rolní a kopřiva dvoudomá, které podporují detoxikaci a odvodnění organismu.