Potraviny pro detoxikaci organizmu

Přejídání je fenoménem většiny Čechů (hlavně o svátcích) a pochutnávání si na všech možných dobrotách si může vzít svou daň v podobě nadýmání, zadržování vody či problému se zažívacím traktem. Jak se těchto problémů zbavit, jak vrátit zažívání do původního stavu a podpořit detoxikaci?

Víte co je detoxikace organismu? V podstatě se jedná o očistu těla - je to metoda využívaná již tisíce let. Cílem detoxikace je pročištění těla, úleva od všech škodlivin, kterými je zanesené. Přirozená detoxikace probíhá v těle stále. Toxiny jsou vylučovány prostřednictvím orgánů - jater, ledvin a střev. Řadou potravin můžete detoxikaci podpořit. Víte jakými?

TOP 10 pro detoxikaci:

1.       Voda s citronem

2.       Zelený čaj

3.       Zázvor

4.       Česnek

5.       Lesní plody a ovoce obecně 

6.       Zelí

7.       Červená řepa

8.       Listová zelenina

9.       Grep

10.   Avokádo

Podpořit proces vylučování toxinů lze také s pomocí doplňků stravy s přírodními extrakty, například, Resveratrol Vitage a DrainAge.

Přípravek Resveratrol Vitage obsahuje přírodní antioxidant resveratrol, zinek a vitamin C pro posílení imunity, DrainAge se skládá z extraktů 4 bylin: klikva velkoplodná ,  jalovec obecný, přeslička rolní a kopřiva dvoudomá, které podporují detoxikaci a odvodnění organismu.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení