Omlazení obličeje s Pavlou Skolil

Dodnes jsme na blogu publikovali články vědeckého a marketingového charakteru, ale teď přicházíme se změnou - rozhovorem s odbornici na neinvazivní omlazení obličeje Pavlou Skolil. Posledním hitem s omlazujících metodách je tejpování obličeje a Pavla je jednou z průkopnic této metody.

Pavli, co tě přivedlo k tejpování obličeje? 

Vše začalo v roce 2020, v době, kdy na celém světě vypukla pandemie Covid-19 a já se na chvíli po pracovní stránce zklidnila a zůstala na nějaký čas doma jako asi většina národa. Tehdy jsem měla více času na sebe, třeba se více koukat do zrcadla. Však to možná znáš, za normálního denního provozu, kdy žena chce stíhat na 100% práci, rodinu, děti, manžela, vařit, uklízet, atd. se tento zcela normální jev děje jen zřídka a v poklusu. Rychle si dát krém, make-up a hlavně se ničím moc nezdržovat. „Doba covidová“ mě hodně naučila a začala jsem přemýšlet nad věcmi jinak. Jsem za ni moc vděčná.  Při pohledu do zrcadla jsem nechápala, kde jsem já?  Koukala na mě unavená, vystresovaná a smutná tvář. Ztratila se i moje jiskra v očích. Nejprve jsem probrečela několik nocí, přišlo mi to tak líto, že jsem se nezastavila a nevšimla si toho dřív.  Prostě jsem zestárla. Věděla jsem, že s tím chci něco udělat, ale cestou botoxu a plastických operací jít nechci. Je to sice rychlé, ale krátkodobé, ztrácí se mimika v obličeji a obličej časem začne působit jako obličej nějaké figuríny, která se již neumí ani usmát. Proto jsem začala hledat cesty přirozeného omlazení pleti a tyto cesty mě přivedly k tejpování obličeje a k dalším přirozeným metodám omlazení pleti.  

Čím je tejpování obličeje pro tebe nejvíce zajímavé?  

Tejpování je další z metod pro omlazení tváře. Věkem se vrstvy kůže slepují, tzv. betonují. Cílem tejpování je tyto vrstvy kůže od sebe odlepovat, uvolňovat, aby se lépe pokožka vyživovala a vypadala mladistvěji. Podmínkou je tejp správně aplikovat, to ženy učím na mých workshopech. Po absolvování kurzu ženy již ví, jak na to a pak potřebují jen tejpy, nůžky a radost z tvorby nového mladšího obličeje. Navíc aplikace  tejpu je rychlá, nalepíte si tejp a jdete spát. Hned ráno vidíte první výsledky, že tejp pracoval v noci za vás. Pokud Vás zajímá, zda tejp snesete v noci na obličeji, vyzkoušejte nejprve náplasti na vrásky Flownies.  

Co tejpování obličeje dokáže? 

Podpoří vaši celkovou krásu, zmírní projevy stárnutí, zjemní vrásky, odstraní otoky pod očima, regeneruje i aktivuje svaly v obličeji, rozproudí lymfatický systém, pokožka se lépe vyživuje a tím působí mladistvější a zdravým vzhledem. 

 Pro koho je tejpování vhodné? 

Pro muže a ženy od 20 do 70 let. Lze s tejpy řešit také asymetrii obličeje. 

Co tejpování obličeje dokáže? 

Podpoří vaši celkovou krásu, zmírní projevy stárnutí, zjemní vrásky, odstraní otoky pod očima, regeneruje i aktivuje svaly v obličeji, rozproudí lymfatický systém, pokožka se lépe vyživuje a tím působí mladistvější a zdravým vzhledem. 

 S jakou metodou omlazení lze tejpování zkombinovat? 

Se všemi metodami . Každá jsme jiná, proto jsem přesvědčená, že nemůže fungovat jedna metoda pro všechny. Nudí mě dělat věci stejně, potřebuji se přizpůsobovat svým pocitům a náladám, ale ne harmonogramu úkolů, který mě jen stresuje. Spousta žen má ze stárnutí strach, dávají si na sebe krémy jen z povinnosti s ne z radosti. Chci se na omlazení dívat jinak, více s lehkostí a hravostí. Snažím se pro každou ženu najít kombinaci omlazujících metod jako je obličejová jóga, masáž silikonovými baňkami, kamenem gua sha, face Rollerem nebo jen obyčejnou ruční masáží. Už jen to, že na sebe koukáme do zrcadla a hladíme se, má pro nás významný efekt a pokud si během omlazení říkáme, jak se máte ráda. A důležité je také  tejpování zkombinovat s vnitřní péči. Tato kombinace je famózní. Pokožka se totiž vypne zevnitř. Podpoříme  vstřebávání krému a sér. Doporučuji pravidelné užívání Kyseliny hyaluronové VITAGE HYALIVECOLLAGENLIVE pro vyšší hydrataci a elasticitu pokožky. Vše se vším souvisí.  

 Kde se zájemkyně mohou tejpování naučit? 

Mají různé možnosti. Mohou se přihlásit ke mně na výuku tejpování v praxi, který probíhá v prodejně Shop More Beauty v Tuchoměřicích, 5 minut od letiště Václava Havla nebo můžeme  výuku udělat online na základě dohody.  Termíny kurzů jsou vyhlášeny vždy na stránce www.shopmorebeauty.com nebo mi ženy zavolají, napíši a dohodneme si spolu je individuální konzultaci, kde společně můžeme najít vhodnou metodu omlazení vhodnou právě pro ně a zaměřit se na oblasti, které je nejvíce trápí.  

 Chceš nám říct něco na závěr? 

Každá žena by se měla zaměřit na činnosti, které ji těší a přinášejí ji potěšení. Omlazení by neměla být dřina, ale radost!  

Děkujeme Pavle za krásný úvod do možností omlazení!