Kyselina hyaluronová a pleť

Denně v médiích slyšíme o kyselině hyaluronové a jejích blahodárných účincích na stav pokožky.

Abychom lépe pochopili, co nám může přinést užívání kyseliny hyaluronové, podíváme se na detailní obrázek struktury mladé a stárnoucí pletí.

Mladá pleť má pravidelnou strukturu- pevná neporušená  kolagenová vlákna a dostatečné množství kyseliny hyaluronové, která vyplní prostor mezi vlákny a brání vzniku vrásek. Kyselina hyaluronová na sebe umí navázat  velké množství vody a díky tomu vyplnit prostor mezí kolagenovými vlákny a udržet pleť hydratovanou.

Stárnoucí pleť má přetržená elastická vlákna, poškozenou strukturu kolagenových vláken a malé množství kyseliny hyaluronové, což má za následek ochabnutí pokožky, její dehydratace a  vznik vrásek.

Ve věku 35+ vlastní produkce kyseliny hyaluronové prudce klesá, snižuje se pevnost pokožky, vrásky se prohlubují a pohyblivost kloubů se zhoršuje.

Užíváním  doplňků stravy Hyalive, Kyselina hyaluronová Vitage a VitaHyalCombi  lze zpomalit proces destrukcí pokožky, zlepšit její hydrataci, zabránit tvorbě hlubokých vrásek a zlepšit pohyblivost kloubů.

                                                                  Kyselina hyaluronová Vitage

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení