Jak na vrásky?

Pečujete o pokožku pravidelně, používáte krémy, chráníte pleť před sluncem, chodíte na kosmetiku a stálé vám přibývají vrásky? Je to pochopitelné, protože pokožka potřebuje také vnitřní výživu, aby byla pružná a aby se vrásky nedělaly.

Víte, proč vznikají vrásky?  S přibývajícím věkem produkce kolagenu a kyseliny hayluronové v těle klesá, kolagenová vlákna se ztenčují, prostor se mezi nimi zmenšuje (vyplňuje ho kyselina hyaluronová, ale při její snížené produkce mezery mezi vlákny mizí). Kolagenová vlákna se přiblíží k sobě, „slepí se“, nevydrží zátěž, protože jsou poškozená nedostatkem kolagenu a zlomí se…Vznikne vráska, která se prohlubuje, protože tělo nevyrábí dostatečné množství kyseliny hyaluronové a kolagenu.

Dá se proces tvorby vrásek ovlivnit? Určitě ano! Pravidelným užíváním přípravků Hyalive a Collagenlive lze doplnit chybějící kyselinu hyaluronovou a kolagen v těle, posilnit kolagenové vlákna, zvýšit prostor mezi nimi, podpořit celkovou hydrataci a regeneraci pletí.

Collagenlive je doplněk stravy s jedinečnou kombinací  bioaktivního mořského kolagenu (peptidy), vitaminu C, manganu a extraktu z kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata).

Kolagen je nejdůležitější bílkovina lidského těla, součást všech pojivových a vazivových tkání.

Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kůže, kostí a chrupavek. Také dále přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Mangan přispívá k udržení normálního stavu kostí a k normální tvorbě pojivových tkání.

Složení přípravku Hyalive je výsledkem výzkumu příčin stárnutí pletí a organizmu obecně. S postupujícím věkem klesá produkce kyseliny hyaluronové, koenzymu Q10 a zvyšuje se spotřeba vitamínu C, proto pro dobré fungování našeho těla potřebujeme doplnit tyto látky ve formě doplňků stravy - nemáme možnost zařídit kontinuální přísun potřebných  látek z potravin každý den. 

Kyselina hyaluronová se vyskytuje přirozeně v lidském těle v měkkých pojivových tkáních a téměř polovina z ní je obsažena v pokožce. Kyselina hyaluronová je hlavní složkou synoviální tekutiny - "kloubního mazu", který chrání klouby proti nárazům. Nedostatek kyseliny hyaluronové v organismu se může projevovat vznikem vrásek, ochabnutí pokožky, ztrátou pružností pletí a bolestmi kloubů.

Koenzym Q10 je součástí mnoha důležitých životních procesů v lidském těle a podílí se především na dýchacím procesu v buňkách těla. Nejvíce koenzymu Q10 je spotřebováno v srdci a plících.

Výhodný balíček „ Dokonalá pleť“ obsahuje 2 balení Hyalive a 2 balení Collagenlive, který zajistí komplexní péči o pleť zevnitř, zabrání tvorbě vrásek a zregeneruje pleť.