Jak na vrásky?

Pečujete o pokožku pravidelně, používáte krémy, chráníte pleť před sluncem, chodíte na kosmetiku a stálé vám přibývají vrásky? Je to pochopitelné, protože pokožka potřebuje také vnitřní výživu, aby byla pružná a aby se vrásky nedělaly.

Víte, proč vznikají vrásky?  S přibývajícím věkem produkce kolagenu a kyseliny hayluronové v těle klesá, kolagenová vlákna se ztenčují, prostor se mezi nimi zmenšuje (vyplňuje ho kyselina hyaluronová, ale při její snížené produkce mezery mezi vlákny mizí). Kolagenová vlákna se přiblíží k sobě, „slepí se“, nevydrží zátěž, protože jsou poškozená nedostatkem kolagenu a zlomí se…Vznikne vráska, která se prohlubuje, protože tělo nevyrábí dostatečné množství kyseliny hyaluronové a kolagenu.

Dá se proces tvorby vrásek ovlivnit? Určitě ano! Pravidelným užíváním přípravků Hyalive a Collagenlive lze doplnit chybějící kyselinu hyaluronovou a kolagen v těle, posilnit kolagenové vlákna, zvýšit prostor mezi nimi, podpořit celkovou hydrataci a regeneraci pletí.

Collagenlive je doplněk stravy s jedinečnou kombinací  bioaktivního mořského kolagenu (peptidy), vitaminu C, manganu a extraktu z kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata).

Kolagen je nejdůležitější bílkovina lidského těla, součást všech pojivových a vazivových tkání.

Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kůže, kostí a chrupavek. Také dále přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Mangan přispívá k udržení normálního stavu kostí a k normální tvorbě pojivových tkání.

Složení přípravku Hyalive je výsledkem výzkumu příčin stárnutí pletí a organizmu obecně. S postupujícím věkem klesá produkce kyseliny hyaluronové, koenzymu Q10 a zvyšuje se spotřeba vitamínu C, proto pro dobré fungování našeho těla potřebujeme doplnit tyto látky ve formě doplňků stravy - nemáme možnost zařídit kontinuální přísun potřebných  látek z potravin každý den. 

Kyselina hyaluronová se vyskytuje přirozeně v lidském těle v měkkých pojivových tkáních a téměř polovina z ní je obsažena v pokožce. Kyselina hyaluronová je hlavní složkou synoviální tekutiny - "kloubního mazu", který chrání klouby proti nárazům. Nedostatek kyseliny hyaluronové v organismu se může projevovat vznikem vrásek, ochabnutí pokožky, ztrátou pružností pletí a bolestmi kloubů.

Koenzym Q10 je součástí mnoha důležitých životních procesů v lidském těle a podílí se především na dýchacím procesu v buňkách těla. Nejvíce koenzymu Q10 je spotřebováno v srdci a plících.

Výhodný balíček „ Dokonalá pleť“ obsahuje 2 balení Hyalive a 2 balení Collagenlive, který zajistí komplexní péči o pleť zevnitř, zabrání tvorbě vrásek a zregeneruje pleť.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení