Hyalive – jedinečný anti-aging doplněk stravy

Složení doplňku stravy Hyalive bylo vyvinuto na základě posledních vědeckých poznatků v anti – aging medicíně. Hyalive je  unikátní na trhu produkt, obsahující kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10, vitamin C. Tyto tři látky dohromady v jedné tobolce hrají významnou roli v boji proti stárnutí pleti a celého organismu.

Kyselina hyaluronová je látka přirozeně se vyskytující v těle, která se nachází převážně v pokožce (70 % z celkového množství), kloubech, šlachách, vazech a očním sklivci. Kyselina hyaluronová je známá svoji ohromující schopností přitahovat, vázat a udržovat vodu.

Kyselina hyaluronová je důležitým komponentem pokožky také díky svým schopnostem podporovat tvorbu kolagenu a udržovat ho v hydratovaném stavu. Kolagen zpevňuje kůži, zatímco kyselina hyaluronová vyživuje a hydratuje kolagen. Kyselina hyaluronová zadržuje vodu, udržuje kolagen hydratovaný, „šťavnatý“ a elastický – to jsou úlohy, které nedokáže v těle plnit nikdo jiný.

S přibývajícím věkem produkce kyseliny hyaluronové v organismu klesá, což vede k dehydrataci pletí, vzniků vrásek a opotřebovaní kloubní chrupavky.

Koenzym Q10 je sloučenina, podobná vitamínům. Naše buňky ho velmi potřebují, prakticky v celém těle. Jednak jim dodává energii, nezbytnou ke všem životním aktivitám, jednak je chrání před toxickým působením tzv. volných radikálů. Oslabené a poškozené buňky mohou způsobit závažné zdravotní problémy a rovněž rychleji stárnou.

Zdravý člověk si dokáže koenzym Q10 vyrobit vlastními silami z potravy přibližně do věku 25 let, poté dochází k postupnému snižování jeho produkce. Okolo 40 se zásoby koenzymu Q10 v těle snižují na polovinu. Buňky se stávají zranitelnějšími a přestávají stíhat využívání energie pro svou vlastní existenci a bezchybnou činnost. Jakmile hladina koenzymu Q10 klesne pod požadovanou úroveň, na člověku se to projeví horší tolerancí zátěže, snížením pracovní aktivity, sníženou schopností regenerace a celkovým poklesem výkonnosti.

Vitamin C je zcela nezbytný pro naše zdraví. V lidském těle udržuje biochemické reakce v optimální rovnováze, mimo jiné se podílí na tvorbě kolagenu pro normální funkce kůže, kostí a chrupavek. Vitamin C je také důležitým antioxidantem, který napomáhá normálnímu fungování imunitního systému.

Doplněk stravy Hyalive neobsahuje žádná éčka a konzervanty, je vhodný pro vegany.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení