Hyalive – jedinečný anti-aging doplněk stravy

Složení doplňku stravy Hyalive bylo vyvinuto na základě posledních vědeckých poznatků v anti – aging medicíně. Hyalive je  unikátní na trhu produkt, obsahující kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10, vitamin C. Tyto tři látky dohromady v jedné tobolce hrají významnou roli v boji proti stárnutí pleti a celého organismu.

Kyselina hyaluronová je látka přirozeně se vyskytující v těle, která se nachází převážně v pokožce (70 % z celkového množství), kloubech, šlachách, vazech a očním sklivci. Kyselina hyaluronová je známá svoji ohromující schopností přitahovat, vázat a udržovat vodu.

Kyselina hyaluronová je důležitým komponentem pokožky také díky svým schopnostem podporovat tvorbu kolagenu a udržovat ho v hydratovaném stavu. Kolagen zpevňuje kůži, zatímco kyselina hyaluronová vyživuje a hydratuje kolagen. Kyselina hyaluronová zadržuje vodu, udržuje kolagen hydratovaný, „šťavnatý“ a elastický – to jsou úlohy, které nedokáže v těle plnit nikdo jiný.

S přibývajícím věkem produkce kyseliny hyaluronové v organismu klesá, což vede k dehydrataci pletí, vzniků vrásek a opotřebovaní kloubní chrupavky.

Koenzym Q10 je sloučenina, podobná vitamínům. Naše buňky ho velmi potřebují, prakticky v celém těle. Jednak jim dodává energii, nezbytnou ke všem životním aktivitám, jednak je chrání před toxickým působením tzv. volných radikálů. Oslabené a poškozené buňky mohou způsobit závažné zdravotní problémy a rovněž rychleji stárnou.

Zdravý člověk si dokáže koenzym Q10 vyrobit vlastními silami z potravy přibližně do věku 25 let, poté dochází k postupnému snižování jeho produkce. Okolo 40 se zásoby koenzymu Q10 v těle snižují na polovinu. Buňky se stávají zranitelnějšími a přestávají stíhat využívání energie pro svou vlastní existenci a bezchybnou činnost. Jakmile hladina koenzymu Q10 klesne pod požadovanou úroveň, na člověku se to projeví horší tolerancí zátěže, snížením pracovní aktivity, sníženou schopností regenerace a celkovým poklesem výkonnosti.

Vitamin C je zcela nezbytný pro naše zdraví. V lidském těle udržuje biochemické reakce v optimální rovnováze, mimo jiné se podílí na tvorbě kolagenu pro normální funkce kůže, kostí a chrupavek. Vitamin C je také důležitým antioxidantem, který napomáhá normálnímu fungování imunitního systému.

Doplněk stravy Hyalive neobsahuje žádná éčka a konzervanty, je vhodný pro vegany.