Co na pleť a vlasy?

Co na pleť a vlasy?

Stav pletí a vlasů záleží na řadě věcí: psychické rozpoložení, výživové návyky, genetické předpoklady, pohyb na slunci a td. Všechno co cítíme a děláme vnímá naše tělo velmi intenzivně a pokožka také - je to jeden z největších orgánů a vlasy jsou její součástí. Správná výživa je základem celkového zdraví včetně toho, jak vypadáme, zdá máme pěknou pleť a krásné vlasy. Doplňky stravy nám pomáhají vyplnit mezery naši výživy a udržovat náš organismus v dobré kondici. Pletí prospívají vitamíny A, B, C, E  a také kyseliny hyaluronová a jak jsou na tom vlasy? Co jím pomáhá být v kondici? Jsou to hlavně biotin a zinek. Další triky pro zdravé vlasy najdete na: 

https://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-trendy-krasa/529713/co-opravdu-funguje-proti-padani-vlasu-vlasove-hnojivo-vitaminy-i-sampony.html

Firma Vitage vám může nabídnout přípravek VitaHyal Combi pro všestrannou péči o pleť, vlasy a nehty, který obsahuje kyselinu hyaluronovu, vitamín C, biotin a zinek. Jedna tobolka denně zajistí komplexní péči o váš vzhled a zlepší stav pokožky, vlasů a nehtů a je vhodný pro vegany.