Spolehlivá cesta ke kráse

Coco Chanel napsala: „Ve dvaceti má žena tvář, jakou jí nadělila příroda, ve třiceti takovou, jaký žije život, a v padesáti, jakou si zaslouží.“  To, co nám příroda nadělí  moc změnit nemůžeme, jaký žijeme život ovlivnit bychom měli a jak vypadáme v padesáti záleží pouze na násSpolečnost Vitage nabízí doplňky stravy, složení kterých bylo navrženo na základě posledních vědeckých průzkumů a jsou zaměřené na zbrzdění projevů prvních příznaků stárnutí pleti, na omlazení pokožky celého těla, na snížení tvorby vrásek, na zpevnění a hloubkovou hydrataci kůže, posílení vitality a zlepšení stavu vlasů a nehtů. Začít včas s anti-aging péči je základ úspěchu být krásná v každém věku.

Pleť a vrásky

Pleť a vrásky - hlavní oblastí, kde můžete pozorovat účinnost produktů Hyalive , Collagenlive a Kyselina hyaluronová. Pravidelné užívání těchto přípravků  zajistí hloubkovou hydrataci a zpevnění pletí zevnitř, zvýšení tvorby kolagenu, vyhlazení existujících vrásek, snížení tvorby nových a celkové omlazení pokožky. Pleť nás reprezentuje, je to naše vizitka a dobře pečovat o ní je naším celoživotním úkolem. Produkty Hyalive,  Collagenlive a Kyselina hyaluronová vám ulehčí každodenní péči o pokožku, zajistí přísun potřebných látek pro její výživu zevnitř a omladí váš vzhled. 

Péče o vlasy a nehty

Přípravek VitaHyal Combi obsahuje složky, které prospívají pletí, vlasům a nehtům: kyselinu hyaluronovu, vitamin C, zinek a biotin.  Pravidelné užívání tohoto produktu doplní úbytek kyseliny hyaluronové v těle, zlepší hydrataci pokožky, podpoří růst vlasů a zpevní nehty. Pro rychlé zlepšení stavu vlasů, nehtů a viditelný efekt doporučujeme užívat VitaHyal Combi  v dávce 2 tobolky jednou denně minimálně 3 až 4 měsíce - můžete využít výhodný balíček pro revitalizaci pletí, vlasů a nehtů.

Anti-aging

Anti-aging je oblast medicíny a kosmetiky, která se zaměřuje na zpomalení či prevenci procesu stárnutí a také na řešení problémů, spojených s předčasným stárnutím. Pod zpomalením procesu stárnutí se rozumí prevence vzniku prvních projevů, například, ochabnutí pokožky, tvorby vrásek, ztráty pružnosti pletí a také pro zabrzdění jejích dalšího rozvoje. Zásadní je začít s prevencí včas, protože předcházet problémům je vždycky jednodušší než je řešit. Přípraveky Hyalive a Collagenlive jsou vyvinuté přesně pro anti-aging, působí jak preventivně pro předcházení projevů stárnutí, tak i pro potlačení příznaků.

Vitalita

Vitalita je schopnost efektivně využívat vnitřní energii, odolávat stresu, být sám se sebou spokojený a užívat si života v každém věku. Přípravek Hyalive s unikátním složením s koenzymem Q10 pomůže zvýšit váš úroveň vitality, být aktivní, věnovat se koníčkům a plnohodnotně žít.

Výhodné balíčky

Nabízíme výhodné balíčky, které jsou vhodné pro 3 nebo 4 intenzivní měsíční kůry. Užívání balíčků s přípravky Hyalive, CollagenliveKyselina hyaluronová nebo VitaHyal Combi přispěje ke zlepšení hydratace a elasticity pletí, snížení tvorby vrásek, omlazení pokožky, zvýšení vitality organismu nebo podpoří zdravý růst vlasů a nehtů.