Detoxikace a anti-aging

Víte co je detoxikace organismu? V podstatě se jedná o očistu těla - je to metoda využívaná již tisíce let. Cílem detoxikace je pročištění těla, úleva od všech škodlivin, kterými je zanesené. Toxinů bychom se měli pravidelně zbavovat.

Anti-aging je komplex opatření, které nám pomůžou zpomalit proces stárnutí organismu. Detoxikace paří k jednomu ze základních procesů anti-agingu.

Nepřetržitě v našem těle probíhá přirozená detoxikace. Průběh této detoxikace je ovlivněn naši stravou a pitným režimem, fyzickou kondicí, dostatkem spánku, ale i psychikou. Proč naše tělo není schopné se zbavit všech odpadním látek? Může za to náš životní styl a prostředí, ve kterém žijeme.

Špatná životospráva, nadbytek nekvalitní stravy, přepracovanost, stres, nedostatek odpočinku a spánku, málo pohybu, nedodržování pitného režimu, kouření, pití alkoholu, znečištěné ovzduší…To jsou jen některé z mnoha dalších důvodů, kvůli kterým náš organismus nezvládá odbourávat všechny hromadící se toxiny. Věcí prokázali, že tělo zanesené toxiny rychleji stárne, buňky se nedokáží zbavovat odpadních látek, které se hromadí a ochromují jejích správné fungování.

Příjem toxinů, můžeme do jisté míry ovlivňovat, ale i pokud ho téměř eliminujeme, je nutná pravidelná větší očista organismu – detoxikace. Proces detoxikaci lze urychlit zvýšením přijmu tekutin, použitím určitých nápojů a potravin (ovoce a zeleniny).

TOP 10 potravin a nápojů pro podporu detoxikace:  

  1. Voda s citronem
  2. Zelený čaj
  3. Zázvor
  4. Česnek
  5. Lesní plody a ovoce obecně
  6. Zelí
  7. Červená řepa
  8. Listová zelenina
  9. Grep
  10. Avokádo

Pravidelným vylučováním odpadních látek podpoříme proces boje proti stárnutí (anti-aging) a pomůžeme organismu zabránit vzniku příznaků stárnutí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení